Zamknij

Kim Kardashian ma sobowtóra. Blogerka z Dubaju wygląda niemal identycznie

Sylwia Wamej
16.10.2019 14:23
Kim Kardashian i jej sobowtór
fot. Russia/ East News

Kim Kardashian ma sobowtóra. Blogerka makijażowa z Dubaju, 24-letnia Sonia Ali wygląda jak skóra zdjęta z celebrytki. Jak podkreśla blogerka, sporo ludzi myli ją ze słynną Kardashianką.

Kim Kardashian ma sobowtóra. Kim jest Soni

Kim Kardashian i 24-letnia blogerka makijażowa Sonia Ali wyglądają jak klony. Sonia pochodzi z Londynu, ale na co dzień mieszka w Dubaju. Razem z siostrą prowadzi makijażowy profil na Instagramie, który obserwuje już 1 mln followersów. Patrząc na zdjęcia 24-letniej blogerki, można odnieść wrażenie, że to skóra zdjęta z Kim. Podobne rysy twarzy, fryzura, no i oczywiście makijaż, który u obu pań jest bardzo wyrazisty.

Siostra Soni jest podobna do Kylie Jenner

Fani w komentarzach podkreślają, że podobieństwo jest uderzające. Sonia Ali nie zaprzecza. Na Bliskim Wschodzie każda kobieta wygląda jak Kardashian. Ludzi tutaj mieszkających to nie szokuje, ponieważ każdy ma ciemną karnację, ciemne brwi i brązowe oczy – mówiła blogerka. Sonia ma również bardzo podobną figurę do Kardashian. Krągłe biodra i pokaźny biust są jej znakiem rozpoznawczym. Fani zauważają też, że jej siostra Fyza jest bardzo podobna do młodszej siostry Kim – Kylie Jenner.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW