Zamknij

Kinga Rusin bawi się na koncercie Taco Hemingwaya. „Chylę czoła przed chłopakami”

Sylwia Wamej
30.09.2019 11:36
Kinga Rusin
fot. Instagram.com/ Kinga Rusin

Kinga Rusin pojawiła się na szumnie zapowiadanym koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły na Stadionie Narodowym. Gwiazda świetnie się bawiła i nie kryła swojego zachwytu nad występami obu artystów.

Kinga Rusin pokazała zdjęcia z koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły

Kinga Rusin pokazała, jak bawi się na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły na Stadionie Narodowym. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała kilka zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia. Dziennikarka znała też na pamięć teksty piosenek Taco Hemingwaya, który prywatnie spotyka się z córką Kingi – Igą Lis. Gwiazda „Dzień dobry TVN” nie kryła zachwytu nad sobotnim koncertem, na którym bawiło się 50 tysięcy osób.

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć – zaczęła swój wpis Kinga Rusin.

Kinga Rusin zachwycona koncertem Taco i Dawida

Gwiazda podkreśliła, że koncert odbył się w atmosferze przyjaźni i szacunku. Dodała też, że zarówno Dawid, jak i Taco dali show na najwyższym poziomie.

Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie . Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP – zachwala sobotni koncert Kinga Rusin na Instagramie.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na koncerty?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW