Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kinga Rusin do Magdy Gessler: "Złych ludzi, którzy chcieli nas dziś poróżnić, należy olać"

19.09.2019 15:31

Kinga Rusin postanowiła napisać miły komentarz Magdzie Gessler, odnoszący się do ich rzekomego konfliktu. Tym wpisem udowodniła, że nie ma między nimi żadnych niesnasek.

Kinga Rusin fot. Piotr Molecki/ East News

Kinga Rusin odniosła się do rzekomego konfliktu z Magdą Gessler

Kinga Rusin postanowiła odnieść się do rzekomego konfliktu z Magdą Gessler. Wszystko zaczęło się od jednego z odcinków "Dzień Dobry TVN". Prowadzący - Kinga Rusin i Piotr Kraśko zaprosili do programu jurorów "MasterChefa" do mini konkursu. Ci mieli rozpoznać przyprawy po ich zapachu. Magdzie Gessler, która brała udział w konkursie nie udało się rozpoznać zapachu kuminu. Za jakiś czas Kinga Rusin wypomniała Magdzie Gessler, również w "Dzień Dobry TVN", że ta nie rozpoznała tak popularnej przyprawy.

Kinga Rusin i Magda Gessler: Między gwiazdami nie ma konfliktu

"O, to chyba ta przyprawa, której nie rozpoznała Magda Gessler"  - podkreślała Rusin. Piotr Kraśko skomentował jej wypowiedź słowami: "Ja bym tego nie mówił na głos" . Fani pisali w komentarzach, że konflikt między gwiazdami TVN wybuchnie lada moment. Tak się jednak nie stało. Pod jednym z postów, Kinga Rusin zostawiła Magdzie Gessler bardzo miły komentarz.

"Magda, przesyłam buziaki i dziękuję za telefon! Masz rację, złych ludzi, którzy chcieli nas dziś poróżnić należy olać!" - napisała Kinga Rusin. W podobnym tonie odpowiedziała jej Magda Gessler, która zgodziła się z Kingą.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń