Zamknij

Kinga Rusin do Magdy Gessler: "Złych ludzi, którzy chcieli nas dziś poróżnić, należy olać"

Sylwia Wamej
19.09.2019 15:31
Kinga Rusin
fot. Piotr Molecki/ East News

Kinga Rusin postanowiła napisać miły komentarz Magdzie Gessler, odnoszący się do ich rzekomego konfliktu. Tym wpisem udowodniła, że nie ma między nimi żadnych niesnasek.

Kinga Rusin odniosła się do rzekomego konfliktu z Magdą Gessler

Kinga Rusin postanowiła odnieść się do rzekomego konfliktu z Magdą Gessler. Wszystko zaczęło się od jednego z odcinków "Dzień Dobry TVN". Prowadzący - Kinga Rusin i Piotr Kraśko zaprosili do programu jurorów "MasterChefa" do mini konkursu. Ci mieli rozpoznać przyprawy po ich zapachu. Magdzie Gessler, która brała udział w konkursie nie udało się rozpoznać zapachu kuminu. Za jakiś czas Kinga Rusin wypomniała Magdzie Gessler, również w "Dzień Dobry TVN", że ta nie rozpoznała tak popularnej przyprawy.

Kinga Rusin i Magda Gessler: Między gwiazdami nie ma konfliktu

"O, to chyba ta przyprawa, której nie rozpoznała Magda Gessler"  - podkreślała Rusin. Piotr Kraśko skomentował jej wypowiedź słowami: "Ja bym tego nie mówił na głos" . Fani pisali w komentarzach, że konflikt między gwiazdami TVN wybuchnie lada moment. Tak się jednak nie stało. Pod jednym z postów, Kinga Rusin zostawiła Magdzie Gessler bardzo miły komentarz.

"Magda, przesyłam buziaki i dziękuję za telefon! Masz rację, złych ludzi, którzy chcieli nas dziś poróżnić należy olać!" - napisała Kinga Rusin. W podobnym tonie odpowiedziała jej Magda Gessler, która zgodziła się z Kingą.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW