Zamknij

Kinga Rusin pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem. Fani: „Wpatrzony w Panią jak w obrazek”

Sylwia Wamej
12.08.2019 09:50
Kinga Rusin
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Kinga Rusin rzadko pokazuje swojego partnera w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym — Markiem Kujawą. Zakochani wybrali się w egzotyczną podróż, nie tylko w celach wypoczynkowych.

Kinga Rusin pokazała Marka Kujawę na Instagramie

Kinga Rusin i Marek Kujawa tworzą udany związek od lat. Dziennikarka nie chwali się często zdjęciami z ukochanym na Instagramie. Tym razem pokazała zdjęcie z romantycznej podróży. Para postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym. Wybrała się na wakacje również w celach biznesowych. Kinga Rusin cały czas pracuje nad rozwojem swojej marki kosmetycznej. Razem z Markiem Kujawą, który jest również jej partnerem biznesowym, jeżdżą po świecie, aby poznawać najnowsze technologie.

Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków. Nigdy nie zalegamy w jednym miejscu, resorcie czy na plaży. Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ile się da. Łodzią, samochodem, na piechotę zwiedzamy najciekawsze zakątki, zasięgamy języka u lokalsów, odkrywamy miejsca, do których często nie zaglądają turyści. Po takiej biznesowo-przygodowej wyprawie jesteśmy wykończeni, ale przeszczęśliwi. A efekty naszych poszukiwań poznacie już wkrótce w kolejnych nowościach Pat&Rub. Zaskoczymy Was jeszcze nie raz! – czytamy na Instagramie Kingi Rusin.

Kinga Rusin na Instagramie chwali się zdjęciami z podróży

Post i zdjęcie Kingi Rusin okraszone przepiękną, egzotyczną scenerią spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem. Nie zabrakło też zachwytów fanów. „Świetny duet, oby tak dalej”, „Dumny Pan Marek że stoi u Pani boku i wpatrzony w Panią jak w obrazek. Uwielbiam taki widok związku”, „Super , przykład ze można razem pracować i żyć . Jestem pod wrażeniem” – pisali wielbiciele gwiazdy TVN.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW