Zamknij

Kinga Rusin pokazała stare zdjęcie z córkami. Fani są zachwyceni. „Pani się w ogóle nie zmienia”

Sylwia Wamej
25.10.2019 11:44
Kinga Rusin
fot. Instagram.com/ Kinga Rusin

Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia sprzed lat, na którym pozuje z córeczkami – Igą i Polą. Dziennikarka odniosła się też do tematu edukacji seksualnej.

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z przeszłości z córkami

Kinga Rusin na swoim Instagramie pokazuje nie tylko życie zawodowe. Gwiazda chętnie publikuje też zdjęcia swoich córek – Igi i Poli. Ostatnio dziennikarka TVN zapowiedziała kolejny odcinek „Dzień Dobry TVN”, a jako tło opublikowała zdjęcie z dawnych lat, na którym pozuje z małymi córeczkami. Rusin odniosła się też do tematu edukacji seksualnej.

Powróćmy jak za dawnych lat. Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat. I o tym też jutro będzie – napisała Kinga Rusin.

Kinga Rusin: Fani komplementują dziennikarkę

Fotografia zebrała mnóstwo komentarzy i polubień fanów. Zdjęcie skomentowała też w zabawny sposób młodsza córka Kingi – Iga Lis. Portret rodzinny, olej na płótnie 1921 – napisała. Kinga Rusin zebrała również mnóstwo komplementów od swoich fanów. Pani Kingo. Pani w ogóle się nie zmienia. Młoda.. Piękna. Zdolna. Spełniona Mama. I dumna. Fajne dziewczyny.. Całuję. I tylko pozytywna Energia. Kocham!!!!!; w szoku jestem, przecież pani kompletnie się nie zmieniła; pani wiecznie młoda – pisały fanki. Obie córki Kingi Rusin są już dorosłe i mieszkają za granicą, jednak kiedy tylko mogą, spędzają czas ze swoją mamą.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW