Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kinga Rusin rozebrała się na okładce magazynu. Zrobiła to w słusznym celu

27.06.2019 11:01

Kinga Rusin zaprezentowała się topless na okładce najnowszego wydania „Vivy”. Dziennikarka TVN rozebrała się w słusznej sprawie. Nagością chciała zwrócić uwagę na ekologię. Dziennikarka podkreśliła też, co ona sama robi, aby być bardziej eko.

Kinga Rusin fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Kinga Rusin nago na okładce „Vivy”

Kinga Rusin to gwiazda zaangażowana społecznie. Dziennikarka nie stroni od kontrowersyjnych tematów i dla słusznej sprawy jest nawet w stanie się rozebrać. Kinga Rusin na okładce najnowszego wydania magazynu „Viva” zapozowała topless. Rozbierana sesja, w której wzięła udział gwiazda, promuje ekologię oraz najnowszą inicjatywę „Zielone serca”.  Cel tej akcji to ochrona środowiska naturalnego w Polsce.

„To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt. Będziemy razem z Wami” – mówi Kinga Rusin. Najnowszy numer magazynu „Viva” poświęcony jest w całości ekologii. Kinga Rusin zdecydowała się rozebrać w słusznej sprawie, bo jak twierdzi, nagość zawsze wywołuje szum, a ona tym sposobem chciała zwrócić uwagę na ważną sprawę.

Kinga Rusin nagością zwraca uwagę na ekologię 

„Nagość zawsze wywołuje szum, a ja chciałam zwrócić uwagę na ekologiczne przesłanie tego wydania Vivy! Bo jest ważne” – podkreśla Kinga Rusin. Dziennikarka na swoim Instagramie opublikowała okładkowe zdjęcie i jeszcze raz podkreśliła, jak ważna jest metoda eko małych kroków. Kinga wymieniła też czynności, które ona sama stosuje, aby być bardziej eko i chronić przyrodę. Jak podkreśliła, nie je mięsa, wyłącza zbędne światło, nie kupuje ubrań z materiałów syntetycznych i segreguje śmieci.

RadioZEt.pl/ SW

Zagłosuj

Dbasz o ekologię?

Oceń