Zamknij

Kinga Rusin rozebrała się na okładce magazynu. Zrobiła to w słusznym celu

Sylwia Wamej
27.06.2019 11:01
Kinga Rusin
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Kinga Rusin zaprezentowała się topless na okładce najnowszego wydania „Vivy”. Dziennikarka TVN rozebrała się w słusznej sprawie. Nagością chciała zwrócić uwagę na ekologię. Dziennikarka podkreśliła też, co ona sama robi, aby być bardziej eko.

Kinga Rusin nago na okładce „Vivy”

Kinga Rusin to gwiazda zaangażowana społecznie. Dziennikarka nie stroni od kontrowersyjnych tematów i dla słusznej sprawy jest nawet w stanie się rozebrać. Kinga Rusin na okładce najnowszego wydania magazynu „Viva” zapozowała topless. Rozbierana sesja, w której wzięła udział gwiazda, promuje ekologię oraz najnowszą inicjatywę „Zielone serca”.  Cel tej akcji to ochrona środowiska naturalnego w Polsce.

„To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt. Będziemy razem z Wami” – mówi Kinga Rusin. Najnowszy numer magazynu „Viva” poświęcony jest w całości ekologii. Kinga Rusin zdecydowała się rozebrać w słusznej sprawie, bo jak twierdzi, nagość zawsze wywołuje szum, a ona tym sposobem chciała zwrócić uwagę na ważną sprawę.

Kinga Rusin nagością zwraca uwagę na ekologię 

„Nagość zawsze wywołuje szum, a ja chciałam zwrócić uwagę na ekologiczne przesłanie tego wydania Vivy! Bo jest ważne” – podkreśla Kinga Rusin. Dziennikarka na swoim Instagramie opublikowała okładkowe zdjęcie i jeszcze raz podkreśliła, jak ważna jest metoda eko małych kroków. Kinga wymieniła też czynności, które ona sama stosuje, aby być bardziej eko i chronić przyrodę. Jak podkreśliła, nie je mięsa, wyłącza zbędne światło, nie kupuje ubrań z materiałów syntetycznych i segreguje śmieci.

RadioZEt.pl/ SW

Zagłosuj

Dbasz o ekologię?

Liczba głosów: