Zamknij

Kinga Rusin w bikini na Instagramie. „Wygląda pani jak bogini”

Sylwia Wamej
21.08.2019 14:54
Kinga Rusin
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Kinga Rusin wciąż przebywa na wakacjach razem ze swoim partnerem — Markiem Kujawą. Ostatnio gwiazda TVN opublikowała zdjęcie w bikini, na którym pochwaliła się piękną figurą. Fani nie szczędzili dziennikarce komplementów.

Kinga Rusin w bikini na rajskiej plaży

Kinga Rusin pojechała na wakacje razem ze swoim ukochanym oraz partnerem biznesowym – Markiem Kujawą. Para podróżuje po świecie turystycznie, ale też biznesowo, szukając nowych inspiracji dla kosmetycznej marki Kingi Rusin. Gwiazda dokumentuje podróż na swoim Instagramie, publikując piękne zdjęcia, na których możemy podziwiać bajeczne widoki.

Ostatnio opublikowała zdjęcie, z którego wynika, że postanowiła spróbować swoich sił na desce do pływania. Uwagę przyciąga smukła i zgrabna figura dziennikarki. Na zmysłowe zdjęcie uwagę zwrócili też internauci. „Wygląda pani jak bogini”, „piękne zdjęcia, ale kobieta na nich zjawiskowa”, „petarda” pisali wielbiciele Kingi Rusin.

Kinga Rusin publikuje zdjęcia z wakacji na Instagramie

Kinga Rusin i Marek Kujawa odwiedzili już m.in. Grecję oraz karaibskie wyspy. Fani na Instagramie mogli obejrzeć ich bajeczne fotografie z takich miejsc jak m.in. Portoryko, Saint Kitts i Nevis oraz wyspy St. Lucia. Kinga Rusin tak pisała o pobycie na wyspie ST. Lucia:

Chłonę to miejsce wszystkimi zmysłami. Woda, powietrze ten niesamowity zapach dżungli, śpiew ptaków i dźwięki cykad - totalny odlot(...) – napisała pod zdjęciem z rajskiej wyspy.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW