Zamknij

Kirk Douglas skończył 103 lata. Wzruszające życzenia od Catherine Zeta-Jones

Sylwia Bagińska
10.12.2019 10:11
Kirk Douglas
fot. EastNews

Kirk Douglas skończył 103 lata. Urodzinowe zdjęcie popularnego aktorka opublikowała jego synowa Catherine Zeta-Jones. Pod fotografią pojawiły się także życzenia.

Kirk Duglas skończył 103 lata

Kirk Douglas swój debiut filmowy zaliczył w 1946 roku w produkcji pt. „Dziwna miłość Marthy Ivers”. W całej swojej karierze zagrał w 100 filmach i nakręcił 21. Oprócz tego Douglas napisał i wydał kilka książek.

Z okazji 103. urodzin jego synowa Catherine Zeta-Jones opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie. Przy okazji złożyła wzruszające życzenia.

Ten facet na moim kolanie ma 103 lata! Wszystkiego najlepszego, tatusiu! Kocham Cię z całego serca – napisała synowa Douglasa.

Zobacz także: Michael Douglas dołączył do Alei Sław. Towarzyszyła mu piękna Catherine Zeta-Jones

Życzenia Kirkowi złożyła także jego wnuczka – córka Catheriny Zeta-Jones i Michaela Douglasa.

Wszystkiego najlepszego dla mojego cudownego dziadka! 103 lata dzielenia się swoją światłością i miłością, bycia najlepszym dziadkiem i bycia niepowtarzalnym. Kocham Cię bardziej, niż słowa mogą powiedzieć – napisała Carys Douglas.

W 1996 roku Douglas otrzymał Oscara za całokształt twórczości. Ostatni film, w którym zagrał Kirk, to „Illusion” z 2004 roku.

Zagłosuj

Obchodzisz urodziny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB