Zamknij

Klaudia El Dursi aktorką? Gościła w wielu popularnych filmach i serialach

Sylwia Wamej
30.10.2019 15:39
Klaudia El Dursi
fot. Instagram.com/Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi znów zaskoczyła swoich fanów. Ostatnio wyszło na jaw, że uczestniczka "Top Model" była "wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego. To jeszcze nie wszystko. Klaudia ma też na swoim koncie występy w wielu popularnych filmach i serialach.

Klaudia El Dursi wystąpiła w "Och Karol 2"

Klaudia El Dursi podbiła serca jurorów, i fanów "Top Model". To jedna z najbarwniejszych uczestniczek, która nie jest nowicjuszką w świecie show-biznesu. Mama dwójki dzieci i właścicielka pracowni krawieckiej na swoim koncie ma gorącą sesję dla "Playboya", ale też współpracę z Kubą Wojewódzkim. Klaudia w programie dziennikarza pełniła funkcję  "wodzianki", która przynosiła gościom wodę, pięknie wyglądała, a nawet w jednym z odcinków tańczyła na rurze.

Klaudia El Dursi: W jakich programach wystąpiła?

Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec medialnych współprac Klaudii El Dursi. Gwiazda "Top Model" ma również na swoim koncie występy w filmach i serialach. Widzowie mogli ją oglądać w filmie "Och Karol 2", w którym pojawiła się w scenie z Piotrem Adamczykiem i Małgorzatą Foremniak. 30-letnia modelka pokazała się też w takich produkcjach, jak "Brzydula", "Prosto w serce" oraz "Jak się pozbyć cellulitu". Popularność Klaudii El Dursi rośnie z dnia na dzień. Uczestniczkę "Top Model" na Instagramie obserwuje już aż 266 tysięcy followersów.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW