Zamknij

Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program TVN? Modelka podbija show-biznes

Patrycja Chudolińska
10.12.2019 13:18
Klaudia El Dursi
fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi nie wygrała „Top Model”, jednak jej kariera w show-biznesie coraz bardziej się rozkręca. Teraz media dotarły do informacji, że była uczestniczka dostała propozycję prowadzenia nowego programu TVN.

Klaudia El Dursi w „Top Model”

Klaudia El Dursi była jedną z największych faworytek w minionej edycji programu „Top Model”. Uczestniczka już podczas castingów otrzymała tzw. złoty bilet, który upoważniał ją do wejścia do Domu Modelek bez wcześniejszych eliminacji. Później była wielokrotnie chwalona przez jurorów, przede wszystkim fotografa Marcina Tyszkę. Ostatecznie jednak odpadła w półfinale.

El Dursi już wcześniej występowała w telewizji i na kinowym ekranie. Była „wodzianką” w programie Kuby Wojewódzkiego, zagrała również krótki epizod w filmie „Och, Karol 2”. Zapozowała nawet do rozbieranej sesji w magazynie „Playboy”. Teraz Plejada donosi, że Klaudia będzie mogła sprawdzić się w roli prowadzącej programu.

Klaudia El Dursi poprowadzi „Paradise Hotel”?

Portal Plejada.pl dotarł do informacji, iż producenci „Paradise Hotel” zaproponowali rolę prowadzącej Klaudii El Dursi. Na razie ani modelka, ani szefowie produkcji nie odnieśli się do tych informacji.

Zobacz: Paradise Hotel - kiedy premiera i na czym polega nowy program? [ZASADY]

Reality show zadebiutuje na antenie TVN7 już wiosną 2020 roku. Uczestnicy pierwszej edycji trafią do jednego z hoteli na Bali, gdzie będą walczyć o dostanie się do finału.

Zagłosuj

Będziesz oglądać program "Paradise Hotel"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh