Zamknij

Klaudia El Dursi z „Top Model” była Wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Wydała ją fanka

Sylwia Wamej
29.10.2019 11:39
Klaudia El Dursi
fot. Instagram.com/ Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi to uczestniczka „Top Model”, która nie jest nowicjuszką w show-biznesie. Ostatnio wyszło na jaw, że 30-letnia gwiazda „Top Model” pełniła funkcję „wodzianki” w programie Kuby Wojewódzkiego.

Klaudia El Dursi była Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi to modelka, która ma już na swoim koncie gorącą sesję do „Playboya”. Uczestniczka „Top Model” zanim przyszła do programu, miała już dosyć duże obycie nie tylko z aparatem fotograficznym, ale również i z kamerą. Jak się okazuje, 30-letnia uczestniczka „Top Model” była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Wydała ją fanka.

Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam wodzianka Klaudia – napisała fanka modelki. Jak się okazuje, Klaudia gościła przed laty w programie Wojewódzkiego, w 4. sezonie. Gościem programu był wtedy tancerz i choreograf „Tańca z gwiazdami” – Piotr Galiński.

W pewnym momencie razem z Kubą Wojewódzkim postanowili zatańczyć na rurze. Gospodarz programu właśnie wtedy poprosił Klaudię. Jest ktoś, kto naprawdę w tym programie jest seksi. Możemy Cię Klaudio prosić? – powiedział Wojewódzki. Klaudia El Dursi w stroju aniołka postanowiła spróbować swoich sił w tańcu na rurze.

Klaudia El Dursi
fot. Screen Player.pl

Klaudia El Dursi wspomina współpracę z Kubą Wojewódzkim

Klaudia El Dursi postanowiła powspominać czasy, gdy pełniła funkcję wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego. To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy – powiedziała Klaudia w rozmowie z serwisem Plotek.pl

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW