Zamknij

Klaudia Halejcio została platynową blondynką. Fani porównują ją do Kim Kardashian

Sylwia Wamej
10.12.2019 13:07
Klaudia Halejcio
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Klaudia Halejcio zdecydowała się na dużą metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę i postawiła na platynowy blond. Czy to zmiana na stałe?

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę. Gwiazda jest blondynką

Klaudia Halejcio lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda tym razem postanowiła „zaszaleć” z kolorem włosów. Klaudia, która do tej pory była wierna ciemnym włosom, postawiła na platynowy blond. Klaudia metamorfozą pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

W komentarzach nie zabrakło komplementów. Fani Klaudii pisali, że jest bardzo podobna do Kim Kardashian i Ariany Grande. Pięknie wyglądasz w tych włosach; mega; czad – pisali fani Halejcio. Jak się okazuje, piękna aktorka postanowiła zmienić fryzurę na jeden dzień, a platynowy blond na głowie to prawdopodobnie peruka.

Klaudia Halejcio. W jakich filmach i serialach grała?

Klaudia Halejcio jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych, m.in. w „Pierwszej miłości”, „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe” oraz „Ojciec Mateusz”. Na dużym ekranie widzowie mogli oglądać Klaudię w m.in. „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, „Last minute” oraz „Historia Roja”. Klaudia Halejcio brała też udział w takich programach jak m.in. „Taniec z gwiazdami” oraz „Dance Dance Dance”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW