Zamknij

Kobieta stała się gwiazdą w polskiej sieci, po tym, co zrobiła w pociągu

Redakcja
15.09.2017 16:16
prasowanie w pociągu
fot. Facebook/Chu*owa Pani Domu

Po sieci krążyły już filmiki i zdjęcia mężczyzny tłukącego kotlety w metrze, teraz przyszedł czas na coś jeszcze bardziej zaskakującego. Kobieta stała się gwiazdą Facebooka po tym, jak ktoś umieścił TO zdjęcie.

W internecie można zaistnieć na wiele sposobów. Niektórzy szokują golizną, inni kontrowersyjnymi wypowiedziami, a jeszcze inni... cóż - postanawiają tylko dobrze spożytkować czas. Skoro był już mężczyzna przygotowujący mięso na kotlety, to teraz przyszedł czas na kobietę, która w pociągu relacji Kraków Główny - Przemyśl (jak napisano przy fotce na fanpage'u "Chu*owa Pani Domu") wyciągnęła z torby żelazko i zaczęła prasowanie.

21248019_1871892142826583_1419258354_o

Pod zdjęciem pojawiło się prawie 1,5 tysiąca komentarzy, a fotka zyskała 73 tysiące lajków i ponad 1400 udostępnień. Znalazła się nawet osoba, która twierdzi, że to ona jest na zdjęciu. Zainteresowani naciskają na jakieś szczegóły uwiecznionej sytuacji, jednak zdaje się, że trudno będzie odnaleźć kobietę, która naprawdę została tam sfotografowana. Kim jest i skąd taki pomysł?

Jeden z komentujących wyjaśnia, że jest to tzw. extreme ironing, czyli specyficzny sport ekstremalny, polegający na prasowaniu ubrań w miejscach trudno dostępnych. Zawodników uprawiających ten sport nazywa się "ironmenami". No cóż - nie ma co, emocje prasującej musiały sięgać zenitu!

RadioZET.pl/SA