Zamknij

Kobieta wygrała na loterii dwa razy - niemal dzień po dniu

Redakcja
12.07.2017 12:57
Wygrała na loterii dwa razy w ciągu kilku dni
fot. Instagram

Wygrana na loterii to coś, o czym marzy wielu stałych graczy. Jednak tylko nielicznym udaje się rzeczywiście coś wygrać. Trzeba być wielkim szczęściarzem. Ale co powiedzieć, kiedy komuś wygrana trafiła się dwukrotnie - i to w odstępie kilku dni?

Podobno prawdopodobieństwo wygranej na loterii jest mniejsze niż to, że zostaniemy trafieni piorunem. I jedno, i drugie się zdarza. Trudno jednak wyobrazić sobie takiego pecha, by dostać piorunem raz po razie. Albo takie szczęście, by niemal dzień po dniu wygrać na loterii. O takim farcie mówić może mieszkanka Kalifornii - Rosa Dominguez. Kobieta była w podróży, w trakcie której dwa razy zajechała na stację benzynową. W obydwu punktach, poza tankowaniem, kupiła też popularne zdrapki za 5 dolarów. Jak się okazało, obydwa kupony były szczęśliwe. Za pierwszy z nich zgarnęła 555 tysięcy dolarów, a kilka dni później wygrała kolejne 100 tysięcy. Jak nietrudno policzyć, Rosa przez jeden tydzień wzbogaciła się o przeszło 650 tysięcy dolarów, czyli ponad dwa i pół miliona złotych.

Jesteśmy ciekawi, jak wygrana suma wpłynie na życie Rosy i jej rodziny. Miejmy nadzieję, że środki zostaną spożytkowane w przemyślany sposób, bo - co pokazują badania - osoby wygrywające na loterii bardzo często szybko tracą zdobyty majątek. Często są rozrzutni lub w ryzykowny sposób inwestują środki.

Szczęśliwej zwyciężczyni pozostaje zatem pogratulować i życzyć rozsądnego gospodarowania wygranymi pieniędzmi.

RadioZET.pl/SA