Zamknij

Koło fortuny. Pytanie o imię Bogusława Lindy

Redakcja
04.05.2018 07:14
Koło fortuny
fot. YouTube

„Koło fortuny” — w popularnym teleturnieju doszło do wpadki. Uczestnicy nie mogli sobie przypomnieć imienia... Bogusława Lindy. 

Koło fortuny. Pytanie o imię Bogusława Lindy

W jednym z ostatnich odcinków „Koła Fortuny” uczestnicy zaliczyli koszmarną wpadkę. W jednej z rund zawodnicy odgadywali literki w kategorii „aktor”. Wydawało się, że to zadanie nie przyniesie im większych trudności, a jednak…

Zobacz także

Po poprawnym wytypowaniu czterech liter pani Agnieszka powiedziała, że chodzi o „Bolesława Lindę”. Nie była to jednak oczywiście poprawna odpowiedź. Kolejna zawodniczka odpowiedziała także niepoprawnie: „Bronisław Linda”. Następny uczestnik poprosił prowadzących o to, by odsłonili literkę „Z”, której oczywiście nie było na tablicy. Szansę na wygraną miała więc znów pani Agnieszka, która po wpadce szybko się zreflektowała i udzieliła poprawnej już odpowiedzi, czyli: „Bogusław Linda”. Na koniec Rafał Brzozowski powiedział: „Przepraszamy, panie Bogusławie”.

Przypomnijmy, że odświeżona wersja teleturnieju wróciła do Dwójki po ośmioletniej przerwie. Teleturniej „Koło fortuny” był jednym z najpopularniejszych w Polsce. Można było oglądać go w latach 1992–1998, a po przerwie — 2007–2009.  Show prowadzili m.in. Wojciech Pijanowski, Jerzy Bończak czy Krzysztof Tyniec.

RadioZET.pl/SI