Zamknij

Dziś ma być koniec świata. Jak będzie wyglądał?

Redakcja
23.09.2017 10:53
Dziś ma być koniec świata. Jak będzie wyglądał?
fot. Pixabay

David Meade, chrześcijański numerolog, twierdzi, że koniec świata nastąpi w sobotę, 23 września 2017 roku.

Meade swoją argumentację umieścił w swojej książce pt. „Planet X: The 2017 arrival".
Według chrześcijańskiego numerologa informacje o zagładzie ludzkości znajdziemy w Biblii – są one ukryte za pomocą specjalnego kodu, który potrafią rozszyfrować jedynie nieliczni.

Jeśli wierzyć kontrowersyjnemu numerologi, Ziemia zostanie zniszczona przez tajemniczą planetę Nibru (inaczej: planeta X). Zderzenie planet przyczyni się do kataklizmów – wybuchu wulkanów, powodzi i trzęsień ziemi. Meade twierdzi, że zwiastunem nieuchronnie zbliżającej się Apokalipsy było niedawne całkowite zaćmienie Słońca nad Stanami Zjednoczonymi.

NASA postanowiła odnieść się do rewelacji Meade'a zawartych w jego książce. Na stronie internetowej amerykańskiej agencji rządowej poinformowano, że teoria Mead'a to kolejne oszustwo internetowe. Podano również, że gdyby jakakolwiek planeta zbliżała się w stronę Ziemi, na pewno byśmy już o tym wiedzieli. Lepiej więc jeszcze nie żegnać się ze światem.

Nie jest to oczywiście pierwsza teoria dotycząca zagłady świata, która się nie wypełniła. Pewnie będzie ich zresztą jeszcze kilka.

RadioZET.pl/SI