Zamknij

Koniec świata już w sobotę? Zaskakująca teoria chrześcijańskiego numerologa

Redakcja
18.09.2017 15:36
Koniec świata już w sobotę? Zaskakująca teoria chrześcijańskiego numerologa
fot. Pixabay

David Meade, chrześcijański numerolog, twierdzi, że zna dokładną datę końca świata. W swojej książce pt. „Planet X: The 2017 arrival" podał, że już 23 września 2017 roku nastąpi zagłada ludzkości.

Skąd to przypuszczenie? Zdaniem Meade'a takie informacje znajdziemy w Biblii – są ukryte za pomocą specjalnego kodu, który potrafią rozszyfrować jedynie nieliczni. W jaki sposób zginiemy? Jeśli wierzyć Davidowi, Ziemia zostanie zniszczona przez tajemniczą planetę Nibru (znana także jako planeta X). Zderzenie spowoduje namnożenie się kataklizmów – wybuchu wulkanów, powodzi i trzęsień ziemi. Numerolog podaje, że zwiastunem nieuchronnie zbliżającej się Apokalipsy było niedawne całkowite zaćmienie Słońca nad Stanami Zjednoczonymi.

Dla tych, którzy nie chcą jednak na razie żegnać się ze światem, mamy dobre wiadomości. NASA postanowiła odnieść się do rewelacji Meade'a zawartych w jego książce. Na stronie internetowej amerykańskiej agencji rządowej wyraźnie podano, że teoria Mead'a to zwykłe oszustwo internetowe. Zaznaczono także, że gdyby jakakolwiek planeta zbliżała się w stronę Ziemi, na pewno już byśmy o tym wiedzieli. Kolejna leniwa niedziela więc jeszcze przed nami.

RadioZET.pl/SI