Zamknij

Konrad Gaca: przyczyna śmierci oficjalnie znana. Na co zmarł?

Redakcja
24.09.2018 12:54
Konrad Gaca
fot. Instagram

Na co zmarł Konrad Gaca? Przyczyna śmierci znanego dietetyka została oficjalnie ujawniona. Opublikowano informacje z oficjalnej sekcji zwłok.

Konrad Gaca – przyczyna śmierci

Konrad Gaca zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia 2018 roku w wieku 42 lat. Ciało znaleźli jego bliscy w domu pod Lublinem około 5 rano. Od dnia jego śmierci pojawiały się spekulacje na temat możliwej przyczyny śmierci tego przedsiębiorcy, trenera i promotora walki z otyłością. Mówiło się m.in. o samobójstwie czy zatrzymaniu akcji serca podczas snu.

Tętniak przez lata może nie dawać objawów!

Teraz opublikowano wyniki sekcji zwłok autora programu Mądrego Odchudzania Gaca System. Jaka jest przyczyna śmierci Konrada Gacy? Jak informuje lubelska Prokuratora Okręgowa, śmierć trenera spowodowana była pęknięciem tętniaka. Wykluczono udział osób trzecich i uznano, że przyczyna śmierci była naturalna.

Kim był Konrad Gaca?

Konrad Gaca był ekspertem z zakresu walki z otyłością. Stworzył autorski program Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Był także właścicielem specjalnych ośrodków, które pomagały ludziom zrzucić zbędne kilogramy. Konrad Gaca występował w telewizji jako ekspert. W TVP miał swój własny program. Ponadto wydał kilka książek. Jego największą pasją był sport. Na swoim koncie miał wiele osiągnięć – był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.

W 2011 roku zdobył tytuł „Top Menedżera 2011” przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego”.

RadioZET.pl/SA