Zamknij

Kossakowski szczerze o relacji z Martyną Wojciechowską

Redakcja
25.06.2018 15:07
Kossakowski szczerze o relacji z Martyną Wojciechowską
fot. EAST NEWS

Związki osób medialnych od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że część z nich nie afiszuje się nawet z bliskimi przyjaciółmi, a co dopiero partnerami. Nie inaczej jest w wypadku pary znanych dziennikarzy i podróżników.

Od pewnego czasu w mediach mówi się o uczuciu, jakim znana podróżniczka Martyna Wojciechowska darzy dziennikarza stacji TTV Przemysława Kossakowskiego. Nic w tym dziwnego, oboje łączy pasja do podróżowania, oboje także przeżyli sercowe dramaty i poszukiwali nowej znajomości. Sami zainteresowani bardzo długo jednak nie komentowali doniesień na temat ich zażyłości. Dziennikarzom udało się przyłapać parę między innymi podczas zawodów jeździeckich odbywających się w Sopocie. Delikatne czułości nie umknęły oczom fotografów, pojawiły się również spekulacje na temat powodu, dla którego ukrywają charakter swoich relacji.

Szczere wyznanie Kossakowskiego

Dziennikarza TTV do skomentowania sytuacji skłoniły pogłoski, jakoby to sama Wojciechowska prosiła go o zachowanie dyskrecji. Postanowił zająć głos w sprawie na swoim profilu na Instagramie.

Według niego powodem, dla którego nie afiszował się ze swoją nową znajomością, był fakt, że wychował się w patologicznej rodzinie. Rodzice wpoili mu zasadę, że o związku powinni wiedzieć jedynie najbliżsi i nie powinno się z nim afiszować, a już z pewnością nie podawać tego typu informacji prasie. Dodał, że brak komentarza w żadnym wypadku nie był spowodowany wstydem czy strachem, a jedynie wpojonymi mu wzorcami zachowań.

Nie ma zatem wątpliwości, że media słusznie donosiły o zażyłości pary, a Kossakowskiego i Wojciechowską łączy uczucie poważniejsze niż przyjaźń. Sama podróżniczka jak do tej pory nie odniosła się do wypowiedzi nowego partnera.

RadioZET.pl/MF