Zamknij

Kot robi tak dziwne "miau", że internauci zastanawiają się, czy to żart

Redakcja
16.05.2017 11:32
Kot z najgłębszym miau na świecie
fot. screen YouTube

Miliony osób na świecie nie mogą uwierzyć, że ten kot tak dziwnie miauczy. To najniższy koci głos, jaki kiedykolwiek można było usłyszeć. To prawda czy żart?

Miliony ludzi na świecie zastanawiają się czy przemiły kocur Jack, którego można oglądać w jednym z filmików, jakie krążą po sieci, rzeczywiście miauczy w tak przedziwny sposób. Wideo, które znalazło się na YouTube już rok temu, nie wiedzieć dlaczego właśnie teraz wypływa na szerokie wody internetu. Choć jeden ze starszych filmików opublikowanych na YT ma zaledwie 380 tysięcy odsłon, to jednak już za pośrednictwem różnych profili w serwisach społecznościowych w ostatnich dniach zobaczyły go miliony internautów. Dla przykładu tylko na Facebooku Unilad materiał doczekał się 14 milionów wyświetleń. Ale z każdą chwilą publikowany jest w kolejnych miejscach.

Każdy, kto obejrzy poniższy materiał, zaczyna zastanawiać się czy to możliwe. Pod filmem pojawia się mnóstwo komentarzy. "To zdecydowanie fake", "to nie jest możliwe!", "tak to prawda, tak jak gadający pies z filmiku sprzed kilku lat" - komentują widzowie.

Czy Jack rzeczywiście dysponuje najniższym "miau" spośród wszystkich kotów na świecie? (a przynajmniej tych, które ktoś zechciał sfilmować i pokazać w sieci). Zobaczcie i oceńcie sami, czy to prawdziwe nagranie, czy fake. Musicie się dobrze wsłuchać, bo pierwsze "miau" jest nieco mniej słyszalne.

I co myślicie?

RadioZET.pl/SA