Zamknij

Krzysztof Ibisz pokazał mamę. Na profilu dziennikarza zawrzało

Sylwia Wamej
07.01.2020 20:15
Krzysztof Ibisz
fot. Viphoto/ East News

Krzysztof Ibis  zabrał swoją mamę do kina, a wspólnym zdjęciem pochwalił się na Instagramie. Na jego profilu zawrzało. Poszło o film, na który Krzysztof Ibisz wybrał się ze swoją mamą.

Krzysztof Ibisz pokazał wspólne zdjęcie z mamą. W sieci zawrzało

Krzysztof Ibisz jak większość polskich gwiazd jest bardzo aktywny na Instagramie. Dziennikarz tym razem opublikował wspólne zdjęcie ze swoją mamą. Prowadzący "Taniec z gwiazdami" zabrał rodzicielkę do kina na film "Jak zostałem gangsterem" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Gwiazdor opisał swoją rozmowę z mamą tuż po wyjściu z kina. Rodzicielka Krzysztofa Ibisza była zaskoczona, że tak wiele wulgaryzmów padło w filmie. Sam zainteresowany ocenił polską produkcję na plus.

"Zabrałem Mamę na „Jak zostałem gangsterem". Jak Ci się podobało? pytam. - Krzysiu, mówi mama, tylu brzydkich słów nie słyszałam w całym moim życiu. ale oglądało się jak amerykański film. Super wieczór z mamą, ale zarazem bardzo dobre, trzymające w napięciu, gangsterskie kino rozrywkowe. A przesłanie, że najważniejsze są w życiu: lojalność, przyjaźń i braterstwo zawsze budzi we mnie najlepsze emocje.Mimo przestępczej tematyki energetyczny i pełen humoru wieczór gwarantowany" - podsumował Krzysztof Ibisz.

Fani podzieleni co do wyboru filmu "Jak zostałem gangsterem"

Niektórym fanom pomysł zabrania starszej pani, na gangsterski film nie przypadł do gustu. "Szczerze, bardzo głupi pomysł, aby na taki byle jaki film brać starszą panią. W życiu bym swojej mamy nie zabrała na takie polskie badziewie. Trochę szacunku dla rodzica. Tym bardziej że repertuar nie kończy się na tym dnie" - napisała jedna z internautek. Na reakcję Krzysztofa Ibisza nie trzeba było długo czekać.

"Proszę więc nie zabierać. I proszę powstrzymać się od oceny zarówno innych ludzi, jak i filmu, którego pani nie widziała" - podkreślił. Wielbiciele dziennikarza stanęli w jego obronie.

"Zawsze znajdą się Ci od krytykowania, ba Oni zazwyczaj do wszystkiego są pierwsi. Film świetny i wcale nie uważam, ze starszej Pani nie przystoi wręcz przeciwnie, czasami takie osoby lepiej zrozumieją przesłanie filmu niż te młodsze pokolenie. Ponadto czas spędzony z mamą będzie zawsze niezastąpiony" - podsumowała wielbicielka gwiazdora Polsatu.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do kina?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW