Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krzysztof Ibisz zaniedbuje syna? Gorzkie słowa byłej żony

31.07.2017 16:01

Anna Nowak-Ibisz w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat tego, jak łączy obowiązki opieki nad synem z pracą i innymi obowiązkami. Powiedziała jednak coś, co nie stawia jej byłego męża, Krzysztofa Ibisza, w zbyt dobrym świetle.

Anna Nowak-Ibisz fot. ons.pl

W rozmowie z "Claudią" dziennikarka wyjaśniła, że jej życie to ciągła walka z czasem i wieczne próby pogodzenia wielu różnych zadań i obowiązków. Zdradziła, że często musi zastanawiać się nad tym, kto zawiezie 11-letniego syna do i z przedszkola. Mówi, że próbuje godzić rolę matki, babci, dziadka i... ojca. Z tych słów Krzysztof Ibisz z pewnością nie był zadowolony. Anna Nowak-Ibisz przyznała, że często musi być także ojcem, bo na byłego męża niestety nie może liczyć.

Po czterech latach małżeństwa Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz się rozwiedli, a dziennikarce przyznano spore alimenty, jednak nie były one dla niej zadowalające. Jak mówiła, nie jest singielką z wyboru. Przekonuje, że chciała normalnego domu i szczęśliwej rodziny, jednak wybrała człowieka, dla którego bardziej liczyła się praca.

Krzysztof Ibisz zabrał głos w tej sprawie. Przyznał, że dzieci (także syn z pierwszego małżeństwa) to dla niego priorytet. Dodał, że to, co mówi publicznie Anna Nowak-Ibisz, nie jest prawdą. Stwierdził, że publiczne dyskusje na ten temat nie mają sensu.

RadioZET.pl/SA

Oceń