Zamknij

Krzysztof Rutkowski i jego włosy na celowniku internautów [ZDJĘCIE]

Redakcja
08.06.2017 14:25
Krzysztof Rutkowski
fot. ons.pl

"Orzeł wraca do swojego gniazda" - takimi słowami w sieci podsumowane zostało zdjęcie Krzysztofa Rutkowskiego, które właśnie podbija internet. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Przez lata fryzura Krzysztofa Rutkowskiego ewoluowała tak, by dziś osiągnąć idealną "kwadratowość". Detektyw wielokrotnie zwracał uwagę mediów oryginalnymi strojami i częstymi zmianami uczesania. Nie inaczej było w 2017 roku, kiedy to zaprezentował nowy image i fryzurę. Teraz jednak jego włosy stały się prawdziwym hitem i mają szansę wejść do kanonu internetowych anegdot i żartów. Wszystko przez to jedno zdjęcie z rozprawy sądowej, na którym detektyw zeznawał w roli świadka.

Fotka, która niesie się po sieci, przedstawia Rutkowskiego stojącego przed sądem, a nad głową detektywa widoczny jest wiszący na ścianie orzeł. Ujęcie wykonane zostało w taki sposób, że trudno nie odnieść wrażenia, że komentarz o orle wracającym do swojego gniazda idealnie opisuje to, co zostało tam przedstawione...

Ciekawe, jak Krzysztof Rutkowski zareaguje na niespodziewaną popularność swojej fryzury.

„Przepraszamy p. Tomasza Plucińskiego za opublikowanie w dniu 08/06/2017 r. zdjęcia bez podania jego autora. Wydawca radiozet.pl”