Zamknij

Krzysztof Rutkowski w żałobie. Jego mama nie żyje

Sylwia Wamej
23.09.2019 15:34
Krzysztof Rutkowski
fot. Tomasz Kudala/ Reporter/ East News

Krzysztof Rutkowski pogrążony jest w żałobie. W wieku 83 lat zmarła jego mama - Urszula Rutkowska. Detektyw o swojej stracie poinformował na Instagramie.

Nie żyje mama Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski przeżywa ciężkie chwile. Detektyw poinformował za pośrednictwem Instagrama, że zmarła jego mama - Urszula Rutkowska. Znany detektyw opublikował screen do artykułu Patriot24.pl , który pożegnał mamę Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw również napisał kilka bardzo ciepłych słów o mamie.

"Była z Nami przez całe życie, zawsze pogodna i dbająca o wszystkich dookoła, życzliwa.Z ogromnym żalem po stracie Uli, ale widocznie potrzebowali Jej gdzie indzie" - napisał Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski żegna mamę

Mama Krzysztofa Rutkowskiego nie pojawiała się publicznie. Przez wiele lat pracowała w Niepokalanowie-Teresinie. Tam też została pochowana. Była związana od 60 lat z mężem Jerzym.  Otrzymała nawet medal i list gratulacyjny od prezydenta - Andrzeja Dudy.

Kobieta dwa tygodnie temu trafiła do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku. Jej stan w ostatnich dniach bardzo się pogorszył. Mama Krzysztofa Rutkowskiego zmarła 22 września, dzień po przyjęciu Sakramentu Ostatniego Namaszczenia.

RadioZet.pl/Pudelek.pl/SW