Zamknij

Książę George napisał list do Mikołaja. Wiemy, o co poprosił

Patrycja Chudolińska
17.12.2019 12:05
Książę George
fot. Instagram/kensingtonroyal

Książę George już wie, co chce dostać od świętego Mikołaja. Syn Kate Middleton i księcia Williama napisał list, w którym zdradził, jakie są jego wymarzone prezenty.

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia trwają. Także na brytyjskim dworze nastał czas przedświątecznej gorączki. Książę William i jego żona Kate Middleton powoli przygotowują podarki dla swoich dzieci. Okazuje się, że książę George napisał już list do świętego Mikołaja. Lista prezentów członka rodziny królewskiej nie różni się bardzo od marzeń innych dzieci w jego wieku. Książę William zdradził w rozmowie z mediami, o co poprosił jego 6-letni syn.

- Cóż, George napisał już list do Mikołaja. Uwielbia rysować, jest bardzo dobrym rysownikiem. Możemy dać mu coś wspólnego z rysowaniem lub piłką nożną - podkreślił wnuk królowej Elżbiety II.

Książę George napisał list do Mikołaja

Książę George od jakiegoś czasu mocno interesuje się piłką nożną. Okazuje się, że choć miłością do tego sportu zaraził go tata, każdy z nich kibicuje innej drużynie.

- Staram się nie być zbyt stronniczy. Powiedziałem mu, że może wesprzeć każdego oprócz Chelsea, więc naturalnie popiera Chelsea - powiedział z uśmiechem książę William, który sam kibicuje Aston Villi.

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej podejrzewają, że George znajdzie pod choinką bilety na mecz lub nową piłkę do gry w piłkę nożną. Niektórzy spekulują jednak, że podarek będzie zdecydowanie bardziej wyszukany.

Myślicie, że książę będzie zadowolony z prezentu?

RadioZET.pl/PCh