Zamknij

Książę George świętuje urodziny. Księżna Kate pokazała urocze zdjęcia chłopca

Sylwia Wamej
22.07.2019 13:40
Książę George
fot. Karolina Misztal/Reporter/ East News

Książę George obchodzi szóste urodziny. Z tej wyjątkowej okazji na oficjalnym profilu Rodziny Królewskiej pojawiły się urocze zdjęcia chłopca. Ich autorką jest Księżna Kate.

Książę George kończy 6 lat. Piękne zdjęcia Kate Middleton

Książę George ma już sześć lat. Najstarsze dziecko Kate i Williama, syn George obchodzi właśnie urodziny. Z tej okazji na oficjalnym profilu Kensington Royal pojawiły się fotografie, na których George pozuje swojej mamie — Kate. Radosne i urocze zdjęcia synka książęcej pary wykonane zostały na balkonie Pałacu Buckingham oraz ogrodzie Chelsea Flower Show. Pod fotografiami posypało się mnóstwo komentarzy od fanów Rodziny Królewskiej z całego świata.

Książę George Alexander Louise z Cambridge urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu Św. Marii. Jest trzecią w kolejności osobą do brytyjskiego tronu. George już jako pięciolatek rozpoczął szkolną edukację. Chłopiec uczy się w prywatnej szkole Thomas's Battersea w południowym Londynie. Jego plan lekcji jest dość napięty. Syn Kate i Williama uczy się takich przedmiotów jak m.in. języka angielskiego, francuskiego, aktorstwa, geografii oraz baletu.

Książę George. Czego mu nie wolno?

W życiu małego George'a jest mnóstwo zasad, które chłopiec musi lub w przyszłości będzie musiał przestrzegać. 6-latek nie będzie w przyszłości mógł mieć konta w mediach społecznościowych. Zakazane jest też robienie selfie w miejscu publicznym. Co ciekawe, dziecko nie może też korzystać z tabletu. Gdy dorośnie, George nie będzie mógł publicznie wypowiadać się na tematy polityczne, ani też przedstawiać publicznie swoich poglądów. Do ósmego roku życia chłopiec ma też obowiązek prezentowania się publicznie w krótkich spodenkach. Warto też dodać, że synek Kate i Williama nie jada z rodzicami wspólnych posiłków. Królewskie dzieci mają swój osobny stół, przy którym jedzą i uczą się sztuki uprzejmej rozmowy.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW