Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Książę George świętuje urodziny. Księżna Kate pokazała urocze zdjęcia chłopca

22.07.2019 13:40

Książę George obchodzi szóste urodziny. Z tej wyjątkowej okazji na oficjalnym profilu Rodziny Królewskiej pojawiły się urocze zdjęcia chłopca. Ich autorką jest Księżna Kate.

Książę George fot. Karolina Misztal/Reporter/ East News

Książę George kończy 6 lat. Piękne zdjęcia Kate Middleton

Książę George ma już sześć lat. Najstarsze dziecko Kate i Williama, syn George obchodzi właśnie urodziny. Z tej okazji na oficjalnym profilu Kensington Royal pojawiły się fotografie, na których George pozuje swojej mamie — Kate. Radosne i urocze zdjęcia synka książęcej pary wykonane zostały na balkonie Pałacu Buckingham oraz ogrodzie Chelsea Flower Show. Pod fotografiami posypało się mnóstwo komentarzy od fanów Rodziny Królewskiej z całego świata.

Książę George Alexander Louise z Cambridge urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu Św. Marii. Jest trzecią w kolejności osobą do brytyjskiego tronu. George już jako pięciolatek rozpoczął szkolną edukację. Chłopiec uczy się w prywatnej szkole Thomas's Battersea w południowym Londynie. Jego plan lekcji jest dość napięty. Syn Kate i Williama uczy się takich przedmiotów jak m.in. języka angielskiego, francuskiego, aktorstwa, geografii oraz baletu.

Książę George. Czego mu nie wolno?

W życiu małego George'a jest mnóstwo zasad, które chłopiec musi lub w przyszłości będzie musiał przestrzegać. 6-latek nie będzie w przyszłości mógł mieć konta w mediach społecznościowych. Zakazane jest też robienie selfie w miejscu publicznym. Co ciekawe, dziecko nie może też korzystać z tabletu. Gdy dorośnie, George nie będzie mógł publicznie wypowiadać się na tematy polityczne, ani też przedstawiać publicznie swoich poglądów. Do ósmego roku życia chłopiec ma też obowiązek prezentowania się publicznie w krótkich spodenkach. Warto też dodać, że synek Kate i Williama nie jada z rodzicami wspólnych posiłków. Królewskie dzieci mają swój osobny stół, przy którym jedzą i uczą się sztuki uprzejmej rozmowy.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń