Zamknij

Książę Harry wyrzeknie się tytułu? "Wszystko dla miłości". To prawda?

Redakcja
06.07.2017 12:45
książę Harry
fot. ons.pl

Od kilku miesięcy książę Harry jest na zabój zakochany w Meghan Markle. Niestety, jego ukochana jest od niego starsza i - co istotniejsze - jest rozwódką. Taki związek dla rodziny królewskiej jest utrapieniem. Teraz pojawiły się pogłoski o tym, że dziedzic zamierza porzucić swój tytuł, by móc wieść życie z Markle.

"Książę Harry opuszcza rodzinę królewską dla swojej miłości" - krzyczy z okładki amerykański magazyn plotkarski "O.K.". Gazeta informuje, że królowa Elżbieta nie wyraziła zgody na ich przyszłe małżeństwo, dlatego młodszy syn Karola rozważa zrzeczenie się tytułu. "Kate i William wspierają go w w tej dzielnej decyzji" - informuje dalej artykuł. Autorzy, powołując się na nieznane źródło, wyjaśniają, że Harry i Meghan przygotowują się do formalizacji swojego związku, co może dla księcia oznaczać konieczność porzucenia rodziny i przysługującej mu fortuny.

"Po długich rozważaniach królowa odrzuciła prośbę Harry'ego o zgodę na poślubienie 35-letniej aktorki ponieważ jest ona Amerykanką i do tego rozwiedzioną" - stwierdza "znajomy" rodziny królewskiej na łamach magazynu. Książę musi dokonać wyboru pomiędzy jego rodziną i krajem, a kobietą, którą kocha - informuje gazeta. Ile jest w tym prawdy? - pytają czytelnicy i miłośnicy rodziny królewskiej.

Te pogłoski wywołały wiele zamieszania nie tylko w sieci. Jednak to nie pierwszy już raz, kiedy magazyn "O.K." przekazuje tak absurdalne informacje. GossipCop obalił te plotki przypominając okładkę "O.K." jeszcze sprzed kilku tygodni, na której magazyn ogłasza rychły ślub Williama i wyjaśnia, że książę był bardzo zaskoczony, że jego babka tak szybko wyraziła zgodę na te zaślubiny.

To kolejny dowód na to, że sensacyjne wieści tego pokroju należy traktować z dużym dystansem. Przypominamy, że kilka dni temu w sieci krążył równie sensacyjny i równie nieprzekonujący "ostateczny dowód" na sztuczność pośladków Jeennifer Lopez.

RadioZET.pl/SA