Zamknij

Książę William zdradził Kate z jej przyjaciółką? Jest oświadczenie Pałacu Królewskiego

Sylwia Wamej
15.04.2019 16:41
Książę William zdradził Kate z jej przyjaciółką? Jest oświadczenie Pałacu Królewskiego
fot. Instagram.com/ kensingtonroyal

Książę William miał zdradzić Kate z jej przyjaciółką. Według Pałacu Królewskiego to stek bzdur, dlatego jego przedstawiciele zdecydowali się wystosować oświadczenie do jednej z redakcji.

Księżna Kate i Książę William: rysa na ich małżeństwie

Księżna Kate i Książę William uchodzą za idealne małżeństwo. Są przykładnymi rodzicami trójki dzieci. Sami zawsze wypowiadają się o sobie z szacunkiem i próżno szukać wokół ich życia skandali. Teraz na ich związku pojawiła się rysa. Zagraniczne  media rozpisują się, jakoby William miał romans z przyjaciółką Kate - Rose Hanbury. Tabloidy powołują się na rzekomych świadków, którzy potwierdzają zdradę Williama.

Pałac Królewski opublikował oświadczenie

Ponoć plotki poruszyły samą Kate, która zakazała zapraszania Rose na wielkie wydarzenia w Londynie. Publikacje dotyczące rzekomego romansu Williama i Kate zmusiły pełnomocników rodziny królewskiej do wystosowania pisma do jednej z redakcji. W specjalnym oświadczeniu podkreślili, że artykuł uderza w dobre imię Williama i rodziny królewskiej.

"Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka" - piszą przedstawiciele Pałacu Królewskiego.

Niewykluczone, że William i Kate skierują sprawę do sądu. Kilka lat temu magazyn "Closer" przegrał proces za opublikowanie nagich zdjęć Kate i Williama z wakacji.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia ze światowego show-biznesu?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Plotek.pl/ SW