Zamknij

Księżna Kate i książę William z dziećmi na świątecznym zdjęciu. Uroczy George skradł całe show!

Redakcja
19.12.2017 08:59
Księżna Kate i książę William z dziećmi na świątecznym zdjęciu. Uroczy George skradł całe show!
fot. Instagram

Księżna Kate, książę William razem z małą księżniczką Charlotte i księciem George'em na oficjalnym zdjęciu świątecznym. To trzeba zobaczyć!

Brytyjska para książęca wzięła udział w sesji zdjęciowej, którą zorganizowano w Pałacu Kensington z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jedna z fotografii trafiła na unikatową kartę bożonarodzeniową, którą para pokazała na swoich social mediach.

Autorem zdjęcia jest Chris Jackson z Getty Images. Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbyła się sesja, podano jedynie, że w tym roku. Prawdopodobnie było to jednak kilka miesięcy temu – na zdjęciu nie widać bowiem brzuszka księżnej, która spodziewa się trzeciego dziecka.

Dodatkowo pojawił się komunikat o tym, że księżniczka Charlotte już w styczniu pójdzie do przedszkola.

- Ich Królewskie Wysokości ogłosiły dziś rano, że księżniczka Charlotte będzie uczęszczała do przedszkola Willcocks w Londynie od stycznia 2018 r. Szkoła żłobkowa Willcocks potwierdziła te informacje: „Jesteśmy zachwyceni, że książę i księżna z Cambridge wybrali Szkołę Żłobkową Willcocks dla Księżniczki Charlotte. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Charlotte do naszego przedszkola w styczniu".

Księżna Kate i książę William mają już dwójkę dzieci. Pierworodny, książę Jerzy urodził się 22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Kilka miesięcy temu brytyjska para książęca odwiedziła Polskę w ramach wizyty dyplomatycznej.

RadioZET.pl/SI