Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Księżna Kate oddała hołd Dianie. Wybrała niemal identyczną sukienkę jak Księżna Walii

17.05.2019 14:28

Księżna Kate to wzór dla wielu kobiet, również w kwestii stylu. Kate Midldeton prawie nigdy nie zalicza modowych wpadek i chętnie inspiruje się stylem księżnej Diany. Ostatnio oddała jej hołd, wybierając niemal identyczną kreację jak księżna Walii.

Kate Middleton fot. Rex features/ East News

Kate Middleton inspiruje się stylem Księżnej Diany

Kate Middleton w przeciwieństwie do Meghan Markle jest bardzo poukładana i trudno doszukać się jakichkolwiek rys na jej karierze. Również w kwestii stylizacji trudno szukać u Kate wpadek. Jej kreacje zawsze są eleganckie i dopasowane do okazji. Choć „efekt Kate” już minął, o kreacjach Kate wciąż rozpisują się modowe magazyny i serwisy kobiece. Tym razem Kate przykuła uwagę granatową, koszulową sukienką z długim rękawem w białe kropki. Sukienka vintage jest pewnego rodzaju hołdem dla Księżnej Diany. Wiele lat temu Księżna Walii prezentowała się w bardzo podobnej sukni. Kate uzupełniła stylizację granatową kopertówką i niebieskimi szpilkami.

Kate po raz kolejny wybrała sukienkę w stylu Księżnej Diany

Zresztą to nie pierwszy raz, gdy Kate Middleton inspiruje się stylem Diany. Tuż po urodzeniu drugiego syna Kate pokazała się przed szpitalem w czerwonej sukience z białym kołnierzykiem, podobnie jak Diana po urodzeniu Harry'ego. Z kolei po pierwszym porodzie Kate zadała szyku w niebieskiej sukni, bardzo podobnej do kreacji Diany.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń