Zamknij

Księżna Kate oddała hołd Dianie. Wybrała niemal identyczną sukienkę jak Księżna Walii

Sylwia Wamej
17.05.2019 14:28
Kate Middleton
fot. Rex features/ East News

Księżna Kate to wzór dla wielu kobiet, również w kwestii stylu. Kate Midldeton prawie nigdy nie zalicza modowych wpadek i chętnie inspiruje się stylem księżnej Diany. Ostatnio oddała jej hołd, wybierając niemal identyczną kreację jak księżna Walii.

Kate Middleton inspiruje się stylem Księżnej Diany

Kate Middleton w przeciwieństwie do Meghan Markle jest bardzo poukładana i trudno doszukać się jakichkolwiek rys na jej karierze. Również w kwestii stylizacji trudno szukać u Kate wpadek. Jej kreacje zawsze są eleganckie i dopasowane do okazji. Choć „efekt Kate” już minął, o kreacjach Kate wciąż rozpisują się modowe magazyny i serwisy kobiece. Tym razem Kate przykuła uwagę granatową, koszulową sukienką z długim rękawem w białe kropki. Sukienka vintage jest pewnego rodzaju hołdem dla Księżnej Diany. Wiele lat temu Księżna Walii prezentowała się w bardzo podobnej sukni. Kate uzupełniła stylizację granatową kopertówką i niebieskimi szpilkami.

Kate po raz kolejny wybrała sukienkę w stylu Księżnej Diany

Zresztą to nie pierwszy raz, gdy Kate Middleton inspiruje się stylem Diany. Tuż po urodzeniu drugiego syna Kate pokazała się przed szpitalem w czerwonej sukience z białym kołnierzykiem, podobnie jak Diana po urodzeniu Harry'ego. Z kolei po pierwszym porodzie Kate zadała szyku w niebieskiej sukni, bardzo podobnej do kreacji Diany.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW