Zamknij

Księżna Kate w sukience od polskiej projektantki

Redakcja
18.07.2017 11:15
Księżna Kate w sukni polskiej projektantki
fot. ons.pl

Jednym z punktów wizyty księżnej Kate oraz księcia Williama w Polsce był bankiet w Łazienkach Królewskich, zorganizowany przez ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety II. Księżna zaskoczyła wszystkich swoją kreacją, zaprojektowaną przez polską projektantkę.

Delikatna, o prostym kroju, z subtelnymi zdobieniami - taką sukienkę na bankiet w Łazienkach Królewskich wybrała Kate Middleton. Do tego dobrała odpowiednią biżuterię. Całość wyglądała bardzo korzystnie. Jak zwykle księżna pokazała swój własny styl. Jednak nie to było największą niespodzianką - okazało się, że jest to sukienka polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej. Designerka pochwaliła się tym na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie książęcej pary i podpisała je w sposób, który nie pozostawia żadnych wątpliwości: "To honor i przywilej, że księżna założyła naszą sukienkę" - napisała.

Pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od fanów, którym bardzo podobała się kreacja księżnej, i którzy byli zachwyceni taką jej niespodzianką - bo przecież tak można odebrać wybór sukienki projektu Polki. Czy Baczyńska wiedziała o tym wcześniej? - pyta ktoś z komentujących. Nam się wydaje, że raczej tak. Ale tak czy inaczej był to bardzo miły gest ze strony Kate Middleton.

Jak Wam się podobała kreacja Gosi Baczyńskiej, założona przez księżną?

RadioZET.pl/SA