Zamknij

Księżna Meghan i Książę Harry: Kto jest matką chrzestną małego Archiego?

Sylwia Wamej
18.09.2019 15:00
Meghan Markle
fot. Instagram.com/sussexroyal

Archie – syn Meghan i Harry''ego został ochrzczony na początku lipca. Jak donoszą zagraniczne media, dopiero teraz wyszło na jaw, kto został rodzicami chrzestnymi chłopca.

Meghan i Harry: Kto został rodzicami chrzestnymi małego Archiego?

Archie, wyczekany synek Meghan Markle i księcia Harry'ego, został ochrzczony co prawda już w lipcu, jednak nie było wiadomo, kim są rodzice chrzestni chłopca. Dopiero teraz zagraniczne media ujawniają nazwiska matki chrzestnej i ojca chrzestnego. W mediach krążyły plotki, że rodzicami chrzestnymi są dobrzy znajomi pary. Pojawiały się takie nazwiska jak m.in. Jesica Murloney oraz Benita Litt, bliska przyjaciółka Meghan Markle. Z kolei ojcem chrzestnym miał być przyjaciel Harry'ego z czasów młodzieńczych – Jake Warren.

Dopiero teraz w mediach pojawiły się potwierdzone nazwiska rodziców chrzestnych. Jak się okazuje, matką chrzestną Archiego została przyjaciółka Meghan – Isabel May. Isabel pełniła funkcję dyrektor ds. komunikacji domu mody Burberry. To jedna z najbliższych przyjaciółek Meghan Markle.

Rodzicami chrzestnymi Archiego zostali przyjaciele Meghan i Harry'ego

Królowa bardzo ceni sobie tę przyjaźń. Pomogła Meghan, gdy ta rozpoczynała swoje życie w Londynie. Meghan bardzo na niej polegała. Wspierają się nawzajem i, podobnie jak inne koleżanki, wspólnie spędzają czas. Nie chcą jednak obnosić się z tą przyjaźnią – zdradza informator „Vanity Fair”.

Mały Archie ma dwóch ojców chrzestnych. Jednym z nich jest makijażysta i najlepszy przyjaciel Meghan, a drugim został kolega Harry'ego.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW