Zamknij

Księżniczka Beatrice jest zaręczona. Kiedy weźmie ślub?

Sylwia Wamej
26.09.2019 14:51
Bestrice
fot. Instagram.com/therotalfamily

Księżniczka Beatrice z Yorku zaręczyła się ze swoim ukochanym -  Edoardo Mapelli Mozzi. Para przed zaręczynami spotykała się ze sobą zaledwie 11 miesięcy. kiedy ślub?

Księżniczka Beatrice jest zaręczona

Księżniczka Beatrice z Yorku nie posiada się ze szczęścia, bowiem już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Księżniczka Beatrice i jej ukochany - Edoardo Mapelli Mozzi zaręczyli się we wrześniu tego roku we Włoszech. Beatrice i jej 36-letni narzeczony spotykają się ze sobą zaledwie 11 miesięcy. Przyszła para młoda jest niezwykle podekscytowana tym, że niedługo wkroczy na nową drogę życia.

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że rozpoczynamy tę podróż przez życie razem. Nie możemy się doczekać ślubu! Łączą nas wspólne zainteresowania i wartości - to daje nam siłę na następne lata przed nami, pełne miłości i szczęścia" - mówią zakochani.

Księżniczka Beatrice wyjdzie za mąż w 2020 roku

Ślub pary odbędzie się w 2020 roku. Dumni są również rodzice księżniczki Beatrice.

"Z dumą obserwowaliśmy, jak rozwija się ich relacja. Mamy szczęście, że jesteśmy rodzicami wspaniałej córki, która znalazła swoją miłość i swojego przyjaciela w mężczyźnie całkowicie jej oddanym. Życzymy im wszystkiego dobrego" - podkreślają rodzice księżniczki.

Starsza córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson na co dzień stara się wieść zwyczajne życie młodej kobiety, z dala od blichtru. Jej ukochany Edoardo Mapelli Mozzi jest deweloperem i pracuje we Włoszech.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW