Zamknij

Księżniczka Beatrycze odwołała przyjęcie zaręczynowe. Wszystko przez jej ojca

Patrycja Chudolińska
10.12.2019 10:48
Brytyjska rodzina królewska
fot. AFP/EAST NEWS

Księżniczka Beatrycze zmuszona była odwołać wystawne przyjęcie zaręczynowe. Córka księcia Andrzeja, który zamieszany jest w skandal pedofilski, nie chce przyciągać uwagi reporterów.

Księżniczka Beatrycze się zaręczyła

We wrześniu bieżącego roku media obiegła wiadomość o zbliżającym się kolejnym ślubie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Księżniczka Beatrycze, starsza córka księcia Yorku Andrzeja i Sary Ferguson, przyjęła oświadczyny znanego multimilionera. Edoardo Mapelli Mozzi poprosił o jej rękę podczas podróży do Włoch.

Tradycją na brytyjskim dworze jest wystawne przyjęcie zaręczynowe dla członków rodziny, przyjaciół i bliskich. Bankiet na cześć Beatrycze i Euoardo miał się odbyć 18 grudnia, jednak ostatecznie do niego nie dojdzie.

Księżniczka Beatrycze odwołała przyjęcie zaręczynowe

Jak donosi magazyn „Us Weekly”, księżniczka musiała odwołać przyjęcie, aby nie przyciągać niepotrzebnej uwagi mediów.

Jej ojciec, książę Andrzej, od kilku tygodni jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Syn królowej Elżbiety II zamieszany jest w aferę pedofilską – przyjaźnił się z Jeffreyem Epsteinem, który został skazany za pedofilię i handel ludźmi. Jedna z byłych niewolnic Epsteina oskarża teraz księcia Andrzeja o gwałt na niej, gdy miała zaledwie 17 lat. Mężczyzna zrezygnował z pełnienia funkcji na brytyjskim dworze i usunął się w cień, jednak sytuacja i tak odbija się negatywnie na jego obu córkach.

Zagłosuj

Śledzisz informacje na temat brytyjskiej rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh