Zamknij

Kuba Wojewódzki zapłaci tysiące za zniesławienie Małgorzaty Rozenek!

Redakcja
08.08.2017 14:23
Kuba Wojewódzki
fot. EAST NEWS

Małgorzata Rozenek wygrała w sądzie sprawę o zniesławienie przez Kubę Wojewódzkiego. "Król TVN" ma oficjalnie przeprosić i wpłacić sporą sumę na cele charytatywne.

Publiczne przeprosiny oraz wpłata 30 tysięcy złotych na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam" - oto kara, jaką zasądzono Kubie Wojewódzkiemu w sprawie o zniesławienie Małgorzaty Rozenek. Rozenek pozwała Wojewódzkiego za słowa, które padły z jego strony jesienią 2016 w wywiadzie dla serwisu Playboy. Był to komentarz do zamieszania wokół tego, co działo się w programie "Azja Express" i hejtu wobec jego dziewczyny - Renaty Kaczoruk.

- Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy - powiedział wtedy. - Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu, jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego - mówił.

Małgorzata Rozenek zdecydowała się domagać przeprosin przed sądem i walkę wygrała. Jak informuje "Flesz", wyrok jest prawomocny, jednak nie został jeszcze wykonany przez stronę przegraną.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/SA