Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kylie Jenner urodziła! Gwiazda do samego końca ukrywała ciążę

05.02.2018 00:04

Kylie Jenner urodziła. Modelka długo ukrywała ciążę, ale teraz  wszystko stało się już jasne. 1 lutego gwiazda urodziła córkę.

Kylie Jenner urodziła! Gwiazda do samego końca ukrywała ciążę fot. Kylie Jenner Instagram

O tym, że Kylie Jenner jest w ciąży spekulowano od dawna. Rodzina Kardashianek nigdy nie potwierdziła tych doniesień, a sama zainteresowana również unikała tematu jak ognia. Fakt, że na Facebooku i Instagramie Kylie Jenner nie pojawiały się jej nowe zdjęcia podsycal jednak plotki. Jak się okazało - nie ma dymu bez ognia.

Modelka o tym, że urodziła, poinformowała na Faceooku, czym z miejsca przebiła się na najwyższe miejsca stron internetowych z newsami ze świata show biznesu.

"Przepraszam za ciągłe trzymanie Was w niepewności. Rozumiem, że przywykliście do podróżowania razem ze mną przez życie. Moja ciąża była jedyną rzeczą, którą chciałam ukryć przed światem. Wiedziałam tylko, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w sposób jak najbardziej pozytywny, bezstresowy i w zdrowiu. Nie było mowy, abym ujawniała tę informację komukolwiek spoza rodziny. Wiedziałam, że moje dziecko będzie czuć każdy mój stres i każdą moją emocję, więc postanowiłam zrobić to w ten sposób - wszystko dla naszego małego życia i naszego szczęścia.

Ciąża była najbardziej pięknym, dającym siłę i zmieniającym życie doświadczeniem jakie miałam do tej pory i tak naprawdę to już za tym tęsknię. Bardzo doceniam moich przyjaciół, a zwłaszcza moją rodzinę za pomoc w utrzymaniu tego wyjątkowego momentu w moim życiu, tak intymnym i prywatnym jak tylko się dało. Moja piękna i zdrowa dziewczynka przyszła na świat 1 lutego i nie mogłam doczekać się momentu, w którym podzielę się tym szczęściem z Wami. Nigdy nie czułam takiego szczęścia i miłości. Dziękuję za zrozumienie” - napisała gwiazda w swoim oświadczeniu.

Niestety, na razie nie podano, jak na imię ma dziecko Kylie Jenner.

Radiozet.pl/ŁS

Oceń