Zamknij

Kylie Jenner urodziła! Gwiazda do samego końca ukrywała ciążę

Redakcja
05.02.2018 00:04
Kylie Jenner urodziła! Gwiazda do samego końca ukrywała ciążę
fot. Kylie Jenner Instagram

Kylie Jenner urodziła. Modelka długo ukrywała ciążę, ale teraz  wszystko stało się już jasne. 1 lutego gwiazda urodziła córkę.

O tym, że Kylie Jenner jest w ciąży spekulowano od dawna. Rodzina Kardashianek nigdy nie potwierdziła tych doniesień, a sama zainteresowana również unikała tematu jak ognia. Fakt, że na Facebooku i Instagramie Kylie Jenner nie pojawiały się jej nowe zdjęcia podsycal jednak plotki. Jak się okazało - nie ma dymu bez ognia.

Modelka o tym, że urodziła, poinformowała na Faceooku, czym z miejsca przebiła się na najwyższe miejsca stron internetowych z newsami ze świata show biznesu.

"Przepraszam za ciągłe trzymanie Was w niepewności. Rozumiem, że przywykliście do podróżowania razem ze mną przez życie. Moja ciąża była jedyną rzeczą, którą chciałam ukryć przed światem. Wiedziałam tylko, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w sposób jak najbardziej pozytywny, bezstresowy i w zdrowiu. Nie było mowy, abym ujawniała tę informację komukolwiek spoza rodziny. Wiedziałam, że moje dziecko będzie czuć każdy mój stres i każdą moją emocję, więc postanowiłam zrobić to w ten sposób - wszystko dla naszego małego życia i naszego szczęścia.

Ciąża była najbardziej pięknym, dającym siłę i zmieniającym życie doświadczeniem jakie miałam do tej pory i tak naprawdę to już za tym tęsknię. Bardzo doceniam moich przyjaciół, a zwłaszcza moją rodzinę za pomoc w utrzymaniu tego wyjątkowego momentu w moim życiu, tak intymnym i prywatnym jak tylko się dało. Moja piękna i zdrowa dziewczynka przyszła na świat 1 lutego i nie mogłam doczekać się momentu, w którym podzielę się tym szczęściem z Wami. Nigdy nie czułam takiego szczęścia i miłości. Dziękuję za zrozumienie” - napisała gwiazda w swoim oświadczeniu.

Zobacz także

Niestety, na razie nie podano, jak na imię ma dziecko Kylie Jenner.

Radiozet.pl/ŁS