Zamknij

Lana Del Rey pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem. Kim jest Sean Larkin?

Patrycja Chudolińska
17.12.2019 15:56
Lana Del Rey
fot. Chris Delmas/AFP/East News

Lana Del Rey oficjalnie potwierdziła nowy związek. Wokalista opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoim partnerem. Mężczyzna jest od niej starszy o 12 lat.

Lana Del Rey pokazała nowego chłopaka

Lana Del Rey najnowszym zdjęciem potwierdziła doniesienia o związku. Do tej pory starała się utrzymywać wiadomość o relacji w całkowitej tajemnicy. Gwiazda spotyka się z o 12 lat starszym policjantem Seanem Larkinem. Pierwszy raz zostali przyłapani razem już kilka miesięcy temu na spacerze po Nowym Jorku, jednak do teraz nie było pewności, czy łączy ich coś więcej.

Kim jest Sean Larkin - chłopak Lany Del Rey?

Na najnowszym zdjęciu widzimy Lanę Del Rey w objęciach Seana Larkina. Gwiazda opatrzyła fotografię skromnym, ale bardzo wymownym opisem - dodała emotikon serduszka i pomarańczy.

Sean Larkin ma 46 lat i jest funkcjonariuszem policji. Ponadto często pojawia się w telewizji - występuje głównie jako ekspert i analityk. Prowadzi show "PD CAM".

Odkąd ujawniono jego związek z Laną Del Rey liczba obserwujących jego profilu na Instagramie drastycznie wzrosła. Fani artystki w komentarzach proszą go, by był "dobrym partnerem dla ich królowej".

Zagłosuj

Lubisz muzykę Lany Del Rey?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh