Zamknij

„Listy do M. 3" już niedługo. Pierwsze informacje o filmie

Redakcja
30.01.2017 09:24
„Listy do M. 3" już niedługo. Pierwsze informacje o filmie
fot. Listy do M. 3

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów „Listów do M". Ruszyły zdjęcia do filmu „Listy do M.3". Kogo zobaczymy w najnowszej produkcji stacji TVN? Na kiedy zaplanowana jest premiera obrazu?

Listy do M. 3: ruszyły już zdjęcia

Świąteczna komedia romantyczna „Listy do M.” z 2011 roku spotkała się ze sporym uznaniem publiczności i całkiem dobrymi notami krytyków filmowych. Druga część filmu, która miała premierę zimą 2015 roku, nie została oceniona równie przychylnie, choć film z Małgorzatą Kożuchowską, Piotrem Adamczykiem czy Tomkiem Karolakiem przyciągnął do kin sporą publikę – trudno mówić więc o braku sukcesu produkcji. Producenci postanowili więc iść za ciosem i zdecydowali się kontynuować opowieść z cyklu „Listów do M.”. 

O tym, że zdjęcia do trzeciej części filmu już się rozpoczęły, poinformował na swoim Facebooku Borys Szyc, który dołączył do obsady.

– Noc spędzona w Arkadii. Listy do M3. Nieprzytomność lekka – napisał  aktor przy zdjęciu z produkcji.

Wcześniej także Piotr Adamczyk uchylił rąbka tajemnicy na swoim Instagramie. Aktor, którego oglądaliśmy w poprzednich dwóch częściach filmu, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym oprócz niego widzimy też Agnieszkę Dygant oraz Tomasza Koneckiego.

– „Listy do M 3" rozpoczęte. Będzie chyba z tego serial – napisał gwiazdor ku uciesze fanów.

Wszystko wskazuje więc na to, że trzecią część „Listów do M.” będziemy mogli oglądać już niedługo. Premiera prawdopodobnie odbędzie się pod koniec 2017 roku – tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

RadioZET.pl/SI