Zamknij

M jak miłość: Natalia i Franek zostaną przyjaciółmi?

Redakcja
01.08.2017 11:20
M jak miłość
fot. Faebook/Franek z "M jak miłość"

Fani "M jak miłość" z niecierpliwością oczekują powakacyjnych odcinków serialu. Zapowiada się bardzo wiele zmian. Jedna z nich dotyczy serialowej Natalki. Czy ona i Franek zostaną przyjaciółmi?

Już za kilka tygodni "M jak miłość" wraca na ekrany telewizorów. Fani serialu bacznie śledzą losy bohaterów nawet teraz. Producenci serialu oraz aktorzy zdradzają czasami, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Jak wiadomo, sporo zmian czeka Natalkę. Piotr Nerlewski, serialowy Franek, zdradził w jednym z wywiadów, że Natalka i grany przez niego bohater mają się zaręczyć. Z ostatniego odcinka, wyemitowanego przed wakacyjną przerwą, pamiętamy, że Justyna (Olga Kalicka) i Franek pocałowali się. Mimo to, wiadomo, że Franek i Natalia zaręczą się i w kolejnych odcinkach prawdopodobnie zobaczymy ich ślub. Jednak czy chwilowe zauroczenie Justyną nie wyjdzie potem na jaw?

Choć tych dwoje już wiele przeszło, to jednak prawdopodobnie scenarzyści nie zakładają, że po ślubie wszystko będzie idealnie. Serialowy Franek zamieścił na Facebooku wpis, w którym pyta o to, co ważniejsze: miłość czy przyjaźń.

- Niektórzy twierdzą, że przyjaźń jest cenniejsza nawet od miłości, ponieważ to przyjaźń daje nam poczucie stabilności i porozumienia, to przyjaźń wydaje się trwalsza, podczas gdy związki oparte na miłości nie zawsze są trwałe, co można stwierdzić śledząc choćby losy bohaterów serialu MjM - napisał.

Czy jest to jakaś podpowiedź dla widzów? Czy możliwe, że po kolejnych perturbacjach Natalka i Franek zostaną przyjaciółmi? Odpowiedź poznamy po wakacjach.

RadioZET.pl/SA