Zamknij

M jak miłość: Teresa Lipowska ma 80 lat. Tak się zmieniała w serialu [GALERIA]

Redakcja
04.07.2017 14:57
Teresa lipowska kończy 80 lat
fot. ons.pl

Teresa Lipowska z "M jak miłość" występuje od początku serialu i gra jedną z głównych ról - wciela się w postać seniorki rodu: Barbary Mostowiak. Na planie serialu aktorka postanowiła świętować swoje osiemdziesiąte urodziny, które przypadają już 14 lipca.

"M jak miłość" bez Teresy Lipowskiej i odgrywanej przez nią roli Barbary Mostowiak nie byłoby tym samym serialem. Opiekuńcza, ciepła i rozważna Basia od początku produkcji jest jedną z kluczowych postaci. W jej domu w Grabinie spotyka się cała rodzina i to pod jej skrzydła wracają dzieci lub wnuczki, chcąc ukryć się od codziennych trosk i problemów. Czy którykolwiek z fanów "M jak miłość" jest w stanie wyobrazić sobie serial bez Teresy Lipowskiej? Z pewnością nie. Już za kilka dni aktorka obchodzić będzie swoje 80-te urodziny i właśnie z tej okazji, jeszcze przed tym jubileuszem ekipa serialu urządziła jej urodziny na planie. Był tort, kwiaty i życzenia od osób z planu i aktorów.

Dla Teresy Lipowskiej to już 17 lat gry w "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, że trafiła na plan serialu jako 63-letnia aktorka. Jak wyglądała wtedy i jak zmieniała się na przestrzeni lat?

Naszym zdaniem dla Teresy Lipowskiej czas stanął w miejscu. Aktorce życzymy wszystkiego dobrego z okazji 80-tych urodzin.

RadioZET.pl/SA