Zamknij

M jak miłość: Znana aktorka dołącza do obsady. Zagra tajemniczą siostrę Artura

Redakcja
27.08.2018 11:33
Katarzyna Kwiatkowska M jak miłość
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Aktorka Katarzyna Kwiatkowska dołącza do obsady „M jak miłość”. Zagra tajemniczą siostrę Artura Rogowskiego – Agatę. Czy życie rodziny Mostowiaków odmieni się z jej powodu?

„M jak miłość” po wakacjach wraca już w poniedziałek, 3 września. W nowym, 19. sezonie zmieni się bardzo wiele – od czołówki począwszy (Nowa czołówka "M jak miłość"), a na obsadzie kończąc. Wiadomo, że odejdzie Kacper Kuszewski grający jednego z głównych bohaterów. Nie będzie też jego żony. Okazuje się, że aby fani mogli się cieszyć także nowymi twarzami, do produkcji zaangażowano znaną aktorkę telewizyjną i teatralną: Katarzynę Kwiatkowską.

Katarzyna Kwiatkowska w „M jak miłość”

Aktorka zagrać ma Agatę – siostrę Artura Rogowskiego, lekarkę, która po latach za granicą wróci do Polski i postanowi zamieszkać w Grabinie. Jej przyjazd zbiegnie się w czasie z wyjazdem Marka Mostowiaka i jego rodziny. Czy przyjazd tajemniczej siostry Rogowskiego rozwieje smutki po niespodziewanym wyjeździe Marka?

Kobieta pojawi się z okazji zaręczyn Marysi i Artura, kiedy Paweł i Piotrek zorganizują im na Deszczowej przyjęcie. Agacie tak się spodoba, że zostanie na stałe i zamieszka w Grabinie. Zagorzali fani „M jak miłość” z pewnością przypominają sobie, że siostra Rogowskiego kiedyś już pojawiła się w serialu. Było to w 594. odcinku „M jak miłość” z 2008 roku. Agata odwiedziła brata razem ze swoim mężem. Wówczas zagrała ją jednak inna aktorka – Monika Moskwa.

Ciekawe, jakie wątki scenarzyści przygotowali dla siostry Rogowskiego. Warto wspomnieć, że Katarzyna Kwiatkowska również pojawiała się wcześniej w „M jak miłość”. Były to jednak tylko epizody. Tym razem zagości na planie na dłużej.

Przypominamy wszystkim jeszcze nową czołówkę „M jak miłość”.

RadioZET.pl/SE/SA