Zamknij

M jak miłość, odcinek 1481: Łukasz wraca z Gruzji. Robi to dla chorej matki

Sylwia Bagińska
10.12.2019 11:07
M jak miłość
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

W 1481. odcinku „M jak miłość” fani serialu będą mogli odetchnąć z ulgą. Stan Marty (Dominika Ostałowska) się poprawi. Zaopiekuje się nią jej syn Łukasz (Jakub Józefowicz), który wróci z Gruzji.

M jak miłość odcinek 1481: Łukasz wraca z Gruzji, aby zaopiekować się chorą matką

W 1481. odcinku „M jak miłość” widzowie dowiedzą się, jaki jest aktualny stan zdrowia chorej Marty. Cierpiąca na niewydolność nerek Wojciechowska wyjdzie ze szpitala. Jej wyniki badań się poprawią. To jednak nie koniec dobrych wieści. Z Gruzji wróci Łukasz.

Jak podaje portal Świat Seriali, syn Marty w 1481. odcinku „M jak miłość” odbierze ją ze szpitala i powie jej, że nie odnalazł Katii (Joanna Jarmołowicz). Łukasz utwierdzi się w przekonaniu, że Otar (David Gamtsemlidze) go okłamał i jego córki nie ma w Gruzji.

Tym samym młody Wojciechowski obarczy matkę swoimi problemami. Zapewni jej jednak także opiekę.

Po odebraniu Marty ze szpitala w 1481. odcinku „M jak miłość” Łukasz oznajmi, że się do niej wprowadza. Syn postanowi pomóc matce w trudnym dla niej czasie.

Zobacz także: M jak miłość: W serialu nie będzie już ślubów? Zaskakujący powód

Wojciechowska zrozumie, że Łukasz się zmienił i dojrzał. W związku z tym Marta uda się do ojca Katii i poprosi go, aby ujawnił, gdzie aktualnie przebywa jego córka. Powie Otarowi, że jej syn popełnił błąd, ale się zmienił. Gruzin nie zdradzi miejsca pobytu Katii i przegoni Wojciechowską.

Zagłosuj

Który z tych seriali lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB