Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

MET Gala 2019: Tak Anja Rubik bawiła się na modowej imprezie. Pokazała nagranie zza kulis

07.05.2019 16:32

Anja Rubik to jedyna polska modelka, która pojawiła się na MET Gala 2019. Na Instagramie zaprezentowała obszerną relację zza kulis najbardziej prestiżowej modowej imprezy.

MET Gala 2019: Tak Anja Rubik bawiła się na modowej imprezie. Pokazała nagranie zza kulis fot. Broad Image/ East News

Anja Rubik na MET Gala 2019

Anja Rubik po raz kolejny zaprezentowała się na MET Gali. Polska modelka jest bardzo ceniona w modowym świecie, dlatego może liczyć na zaproszenie przez Annę Wintour. Ta dość ostro selekcjonuje gwiazdy, zaproszone na MET Galę do Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Polska top modelka na swoim Instagramie pokazała przygotowania do imprezy, natomiast na jej Insta Stories można zobaczyć zakulisowe zdjęcia i filmiki.

Anja Rubik w kreacji Vaccarello

Anja, przygotowując się do MET Gala skorzystała z zabiegu kosmetycznego, dzięki któremu wyglądała pięknie i promiennie. Polska top modelka na wydarzenie, którego tematem przewodnim była estetyka Kamp, wybrała sukienkę projektu jej przyjaciela Anthony'ego Vaccarello. Z fantazyjną, krótką sukienką świetnie skomponowała się czerwona szminka na ustach Anji i "mokra" fryzura. W zakulisowych filmikach na Instagramie widać, że modelka bawiła się wyśmienicie i to w towarzystwie nie byle kogo, bo samej Miley Cyrus.

Zagłosuj

Lubisz modę?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń