Zamknij

MET Gala 2019: Tak Anja Rubik bawiła się na modowej imprezie. Pokazała nagranie zza kulis

Sylwia Wamej
07.05.2019 16:32
MET Gala 2019: Tak Anja Rubik bawiła się na modowej imprezie. Pokazała nagranie zza kulis
fot. Broad Image/ East News

Anja Rubik to jedyna polska modelka, która pojawiła się na MET Gala 2019. Na Instagramie zaprezentowała obszerną relację zza kulis najbardziej prestiżowej modowej imprezy.

Anja Rubik na MET Gala 2019

Anja Rubik po raz kolejny zaprezentowała się na MET Gali. Polska modelka jest bardzo ceniona w modowym świecie, dlatego może liczyć na zaproszenie przez Annę Wintour. Ta dość ostro selekcjonuje gwiazdy, zaproszone na MET Galę do Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Polska top modelka na swoim Instagramie pokazała przygotowania do imprezy, natomiast na jej Insta Stories można zobaczyć zakulisowe zdjęcia i filmiki.

Anja Rubik w kreacji Vaccarello

Anja, przygotowując się do MET Gala skorzystała z zabiegu kosmetycznego, dzięki któremu wyglądała pięknie i promiennie. Polska top modelka na wydarzenie, którego tematem przewodnim była estetyka Kamp, wybrała sukienkę projektu jej przyjaciela Anthony'ego Vaccarello. Z fantazyjną, krótką sukienką świetnie skomponowała się czerwona szminka na ustach Anji i "mokra" fryzura. W zakulisowych filmikach na Instagramie widać, że modelka bawiła się wyśmienicie i to w towarzystwie nie byle kogo, bo samej Miley Cyrus.

Zagłosuj

Lubisz modę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW