Zamknij

Ma zaledwie 7 lat, a już jest jednym z najbogatszych youtuberów na świecie. Co robi?

Redakcja
05.12.2018 15:17
najbogatszy YouTuber
fot. YouTube

Ryan od kilku lat prowadzi swój kanał na YouTube. Zaczął... testować zabawki i publikować ich recenzje. Zaangażowanie chłopca się opłaciło. Zdobył olbrzymią popularność i dziś należy do grona najbogatszych youtuberów w sieci. W ostatnim roku zarobił astronomiczną kwotę 22 milionów dolarów.

Kto mógłby lepiej recenzować zabawki i opowiadać o nich niż właśnie dziecko? Kilkuletni Ryan wpadł na pomysł, by założyć własny kanał, w którym będzie się zajmował właśnie tym. Z pewnością nie zakładał, że to, co robi, stanie się tak bardzo dochodowym biznesem. Dziś chłopak ma 7 lat, a jego kanał śledzą miliony osób. W tym roku chłopiec i jego kanał Ryan Toysreview stanął na szczycie najlepiej zarabiających youtuberów. Osiągnął zysk rzędu 22 milionów dolarów. To ponad 80 milionów złotych. O takich kwotach wielu Polaków może tylko pomarzyć.

Najbogatszy Youtuber na świecie

Magazyn „Forbes” opublikował swoją listę najlepiej zarabiających gwiazd YouTube, na której 7-latek zajął pierwszą pozycję. Na Ryan Toysreview chłopiec opowiada o wszystkim, czym pasjonować się może dziecko. Jego filmiki ogląda po kilka milionów osób. Pokazuje w nich zarówno zabawki, jak i przeprowadza proste eksperymenty naukowe, opowiada o kreskówkach i nie tylko.

Poza kanałem na YouTube Ryan ma już swoją serię ubrań dostępnych w sieciach marketów. Prowadzi też inny kanał – Ryan Familyreview. Wygląda więc na to, że jego biznes dopiero się rozkręca.

Sam właściciel kanału chyba sam nie do końca zdaje się przejmować gigantycznymi zyskami ze swojej działalności. To nie on zarządza swoimi pieniędzmi, a zajęcie nie jest dla niego pracą, tylko zabawą. Kto by tak nie chciał!

RadioZET.pl/SA