Zamknij

Maciej Musiał zdradził, co myśli o seksie przed ślubem. Zaskoczył swoich fanów

Sylwia Wamej
03.10.2019 15:06
Maciej Musiał
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Maciej Musiał nie ukrywa, że jest religijny. Jednak jego odpowiedź na pytanie Magdy Mołek o seks przedmałżeński mogła zaskoczyć niektórych fanów. Co powiedział?

Maciej Musiał o seksie przed ślubem. Zaskoczył swoich fanów

Maciej Musiał podkreśla w wywiadach, że jest wierzący i chodzi do kościoła. Tym bardziej, niektórych, równie religijnych fanów może zaskoczyć jego odpowiedź na pytanie Magdy Małek o seks przed ślubem. Aktor w programie Magdy Mołek „W roli głównej” musiał odpowiedzieć na pytanie o seks przedmałżeński. „Za” oznaczało podniesienie tabliczki „hot”, przeciw, czyli „not”. Aktor podniósł tabliczkę „hot”, mówiąc sorry mamo. Nie wszystkim fanom aktora taka odpowiedź przypadła do gustu.

Na profilu Magdy Mołek pod ich wspólnym zdjęciem pojawił się komentarz: „Taki »święty« a tu «sorry mamo«. Zakłamany Maciuś, na żywo też słabizna. Nie znoszę typa”  napisała jedna z fanek. Maciej Musiał w rozmowie z Magdą Mołek przyznał, że marzy o założeniu rodziny.

Maciej Musiał marzy o założeniu rodziny

Chciałbym mieć rodzinę, dzieci, dom. Jak wchodzę w każdy związek, to myślę o tym. Nie chciałbym przez całe życie tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi to być kobieta z pasjami, pozytywna – powiedział aktor w rozmowie z Magdą Mołek.

Maciej Musiał powiedział w jednym z wywiadów, że dla niego wiara nie jest ilością odmówionych zdrowasiek. To stereotyp, że katolik musi być grzeczny, cały czas siedzieć w kościele i nie może się napić piwa w piątek wieczorem. Dla mnie wiara nie jest ilością odmówionych zdrowasiek, ale radością, którą masz w sobie i dajesz innym. Jest dla mnie też kontrą w świecie, w którym funkcjonuję na co dzień, miejscem, które zmusza do autorefleksji. I to się nie zmienia. Dziwnie mi się o tym mówi, bo nie jestem osobą świętą. Absolutnie. Jestem normalnym młodym człowiekiem – mówił 24-letni aktor.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW