Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maciej Stuhr ostro do hejtera. Co go tak wkurzyło?

05.09.2017 10:30

Maciej Stuhr znany jest z tego, że często w sieci zabiera głos w różnych sprawach społecznych czy politycznych. Zdarza mu się także odpowiadać na hejt ze strony internautów. Aktorowi znów puściły nerwy. O co poszło tym razem?

Maciej Stuhr hejt fot. ons.pl

To już kolejny raz, kiedy Maciej Stuhr postanowił odpowiedzieć na hejt internauty. Tym razem aktor nie wytrzymał agresywnych wpisów, które jeden z użytkowników mediów społecznościowych skierował pod kątem jego rodziny. "Dziadek stalinowski prokurator, tatuś alkoholik, wnusio genetycznie uwarunkowany zj**" - takie słowa opublikował na Twitterze niejaki "Robert". Choć Maciej Stuhr doskonale wie, że w sieci ma zarówno wielu sympatyków, jak i wrogów - i tych drugich nauczył się już ignorować, to jednak tym razem, kiedy zaatakowano jego tatę i nieżyjącego już dziadka, zareagował wpisem na Facebooku. Zapewnił, że za podobne komentarze będzie kierował sprawę do sądu.

"To że jestem aktorem w czasach PiS, nie oznacza że jestem pisowskim aktorem. To że mój dziadek rozpoczął pracę po wojnie w prokuraturze, nie robi z niego stalinowskiego prokuratora. Wręcz przeciwnie. Ś.P. Tadeusz Stuhr był człowiekiem o niezwykle czystym i przejrzystym życiorysie. Jako jeden z niewielu prokuratorów tamtych czasów nie uległ naciskom i nigdy nie zapisał się do partii. Tym samym właściwie przekreślił swoją karierę. Uprawiał ten zawód na prowincji, nie dostawał dużych spraw, i w związku z tym oczywiście politycznych ŻADNYCH. Za to po każdym udziale w procesji Bożego Ciała był wzywany na UB. Karierę zakończył na stanowisku vice prokuratora powiatowego.
 Uprzejmie informuję wszystkich prawicowych mistrzów pióra i klawiatury, że będę bronił pamięci mojego dziadka i za użycie wobec niego sformułowania "prokurator stalinowski" będę kierował sprawę do sądu domagając się dużych wpłat pieniężnych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy" - napisał.

Zagłosuj

Maciej Stuhr słusznie odpowiedział hejterowi?

RadioZET.pl/SA

Oceń