Zamknij

Maciej Zakościelny apeluje o pomoc dla psów z „Tylko mnie kochaj”. Czworonogi są bardzo schorowane

Sylwia Wamej
23.04.2019 13:02
Maciej Zakościelny wspiera chore psy
fot. Instagram.com/ Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny poprosił swoich fanów o pomoc. Chodzi dokładnie o dwa psy, które przed laty wystąpiły w filmowym hicie „Tylko mnie kochaj”. Dziś czworonogi są w bardzo złym stanie i potrzebują pomocy.

Maciej Zakościelny apeluje o pomoc dla czworonogów

Maciej Zakościelny zaapelował o pomoc na swoim Instagramie. Tym razem aktor prosi o wsparcie dla dwóch psów, które w „Tylko mnie kochaj” były uroczymi szczeniakami. Dziś są bardzo schorowane i potrzebują leczenia. 38-letni aktor w skrócie przedstawił swoim fanom sytuację. Jak się okazuje, sprawa jest poważna. Jak dodał, celowo nie pokazał, jak wyglądają psy obecnie. Dodał za to kilka zdjęć z filmowego planu, gdzie Fado i Roxy były słodkimi maluchami.

„Na pewno pamiętacie Fado, psa rasy Labrador który wraz ze swoją towarzyszką Roxy (naprzemiennie) wystąpili z nami w filmie »Tylko Mnie Kochaj«. Wtedy urocze szczeniaki dziś 15 i 14 letnie dorosłe, lecz bardzo schorowane psy. Smutna sprawa, nie będę wchodził w szczegóły. Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy! Wszystko możecie znaleźć na stronach fundacji Cane Corso Rescue Poland, która włączyła się do akcji tworząc wydarzenie za co serdecznie dziękuje (link do FB wydarzenia załączam w BIO). Parę dni temu opowiedziałem Wam w skrócie z czym te psy się borykają, a dziś zachęcam Was do pomocy tym staruszkom. Na razie są w tymczasowym domu u wspaniałych ludzi pod Lublinem, ale czy tam zostaną tego nie wie nikt. Wiem natomiast, ze możemy im i obecnym opiekunom ułatwić pomoc, zrzucając się na ich wszystkie weterynaryjne operacje, zabiegi etc. do czego Was mocno zachęcam” – podkreślił na swoim Instagramie.

Roxy i Fado z „Tylko mnie kochaj” potrzebują pomocy

Roxy i Fado trafiły z jednego domu do drugiego, w którym właściciele przestali o nie dbać. Dlatego potrzebne są nawet małe kwoty, które pozwolą pokryć zabiegi weterynaryjne.

„Wspaniali ludzie teraz zajmują się ich powrotem do zdrowia, ale nie udźwigną wszystkiego sami. Pomożecie ? Potrzebne są choć drobne kwoty by pokryć koszty zabiegów weterynaryjnych” – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooka.

Zagłosuj

Lubisz psy?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW