Zamknij

Maciej Zakościelny pokazał syna. Borys ma już trzy lata

Sylwia Wamej
20.12.2019 12:57
Maciej Zakościelny
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Maciej Zakościelny jest troskliwym tatą dwóch synów. Aktor opublikował zabawne zdjęcie starszego syna - Borysa, który pomaga tacie w myciu samochodu. Fanom urocza fotografia bardzo przypadła do gustu.

Maciej Zakościelny pokazał zdjęcie syna.3-letni Borys pomaga mu myć samochód

Maciej Zakościelny i jego partnerka, modelka Paulina Wyka są rodzicami dwóch synów. Młodszy ma 1,5 roku, z kolei starszy Borys, jest uroczym 3-latkiem. Maciej Zakościelny opublikował niedawno na swoim Instagramie zdjęcie Borysa, który pomaga tacie w myciu samochodu.

"Czym skorupka za młodu nasiąknie...” czekam wiec, aż ten młody człowiek zacznie sprzątać również w domu. A może to po prostu pociąg do motoryzacji" - zastanawia się dumy tato. Fanom zdjęcie bardzo przypadło do gustu, choć jak stwierdził jeden z fanów, zapał mija z wiekiem.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka: Kim jest partnerka aktora?

Paulina Wyka i Maciej Zakościelny spotykają się ze sobą od 2014 roku. Piękna partnerka aktora ma 34 lata i jest modelką. Na swoim koncie ma współpracę z m.in. licznymi magazynami o tematyce kobiecej. Na Instagramie Pauliny, choć nie brakuje zdjęć z sesji zdjęciowych, często można znaleźć rodzinne fotografie, na których pozuje z synami i partnerem - Maciejem Zakościelnym.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW