Zamknij

Maffashion chce powiększyć rodzinę? Wymowny komentarz blogerki na okładce magazynu

Sylwia Wamej
06.12.2019 14:35
Maffashion
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, pojawiła się na okładce „Fashion Magazine”. Obok zmysłowego zdjęcia blogerki pojawił się komentarz „rodzina? Chętnie”. Czy Maffashion powoli odkłada karierę na bok i myśli o założeniu rodziny?

Julia Kuczyńska chce założyć rodzinę?

Julia Kuczyńska znana wszystkim jako Maffashion rozstała się po kilku latach z Czarkiem Joźwikiem. Chwilę po tym pojawiły się plotki, jakoby Maffashion spotykała się z Sebastianem Fabijańskim. Sami zainteresowani, choć oficjalnie nie potwierdzili łączącej ich relacji, widywani są razem na imprezach.

Maffashion pojawiła się ostatnio na okładce „Fashion Magazine”. Pod zmysłowym zdjęciem blogerki pojawił się komentarz: Rodzina? Chętnie. Czyżby blogerka powoli planowała swoją przyszłość z Sebastianem Fabijańskim?

Sebastian Fabijański: Z kim spotykał się aktor?

Maffashion pochwaliła się oczywiście okładką na swoim Instagramie. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy komplementują okładkę z Julią Kuczyńską w roli głównej. Wow; sztos; co za okładka; o rany, to chyba moja ulubiona okladka, na ktorej jestes! Mega wyszło – piszą fani. Sebastian Fabijański w przeszłości spotykał się z m.in. Agnieszką Więdłochą, Olgą Bołądź, Marianną Zydek i modelką Laurą Mancewicz.

Zagłosuj

Lubisz czytać blogi?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW