Zamknij

Maffashion skompromitowana przez Mołek? Wystarczyło jedno pytanie

Redakcja
06.07.2017 11:52
Maffashion skompromitowana przez Mołek
fot. ons.pl

W najnowszym numerze magazynu L'Officiel pojawił się "mocny wywiad z najpopularniejszą polską blogerką modową - Maffashion". Rozmowę z Julią Kuczyńską przeprowadziła Magdalena Mołek. Zadała blogerce pytanie oparte na popularnym powiedzeniu. Niestety Julia kompletnie go nie zrozumiała.

Nie wszyscy czytelnicy pisma byli zadowoleni z faktu, że do rozmowy zaproszono popularną blogerkę. Ona sama wcześniej demonstrowała swoje zadowolenie z faktu, że pojawia się na okładce pisma. Wygląda jednak na to, że nie ma zbyt wielu powodów do radości. Wywiad przez wielu fanów L'Officiel uznany został za nudny i nieciekawy. Jednak do tego dochodzi jeszcze kilka wpadek, które zaliczyła polska blogerka.

Kiedy Magda Mołek zapytała ją o to, czy szata zdobi człowieka, okazało się, że Maff kompletnie nie zrozumiała znaczenie tego popularnego powiedzenia. - Zdobi, ale czasem może też oszpecić. Może dodać uroku albo zmodyfikować sylwetkę, a czasem też jej zaszkodzić. Umiejętnie dobrany strój zdobi człowieka - odpowiedziała.

"Niech ona już zostanie na tym swoim blogu wrzucając selfie. Błagam nie róbcie z nią wywiadów bo wychodzi, że to dziewczę jest nieoczytane i po prostu mało inteligentne. Oczywiście ma miliony fanów bo młodym ludziom w przeważającej części zależy teraz na fajnym wyglądzie i lajkach na Instagramie. To jest ich świat i to są ich wyznaczniki. Smutne!" - to jedno z "podsumowań", które pojawiły się w sieci.

Czytelnicy magazynu nie szczędzili słów krytyki już w chwili, gdy ogłoszono, że to Kuczyńska będzie "gwiazdą" numeru: "Maffashion? Naprawdę?";"Pomyłka"; " Chyba nie na taką okładkę większość z nas czekała"; "Troszkę rozczarowujący wybór, przynajmniej dla mnie. Miało być elitarnie, z klasą, a mamy na okładce idolkę 15-latek i gwiazdę eventów w centrach handlowych...szkoda!" - to część komentarzy. "Ryzykownie, ale liczę, że Magda Mołek obroni ją ciekawą rozmową" - napisała jedna z czytelniczek. Ciekawe, jakie były jej wrażenia po lekturze.

RadioZET.pl/SA